Vabad töökohad

Puumarketi peamiseks tegevusalaks on puit- ning üldehitusmaterjalide jae- ning hulgimüük. Meil on valdkonnas kogemusi juba 1991. aastast ning selle aja jooksul oleme kasvanud Eesti suurimat puitmaterjalide valikut pakkuvaks kaupluste ketiks.

Meie ca 90 liikmeline meeskond koosneb oma ala spetsialistidest. Kõikide töötajate tööülesanded on mitmekülgsed ning kokkuhoidva meeskonnana leiame alati parima lahenduse kliendi vajadustele.

Samuti tuleb ära märkida, et Puumarketi töötajad on väga lojaalsed – meie inimeste keskmine tööstaaž on 10 aastat.


LAOOPERAATOR – MÄNNIKU

Puumarket AS otsib oma kaasaegsesse puit- ja ehitusmaterjalide müügiüksusesse Tallinnas teotahtelist ja tegusat müüja-laotöötajat, kelle töö põhiülesanneteks on:

 • kaupade vastuvõtmine ja kontrollimine;
 • kaupade väljastamine saatelehe või arve alusel;
 • klientide teenindamine, nõustamine ja abistamine kauba laadimisel;
 • tõstukiga kauba laadimine ja virnastamine;
 • oma töökoha heakorra hoidmine.

Tule meie meeskonda, kui oled aktiivne ja positiivse ellusuhtumisega, sul on hea suhtlemisoskus, tunned puit- ja üldehitusmaterjale, omad tõstukiga töötamise kogemust ning oled oma töös korrektne ja täpne.

Meil on hea meel, kui suhtled vabalt eesti keeles ja saad hakkama ka vene keelega, lisaks oskad hinnata meeskonnatööd. Kasuks tuleb tõstukijuhilubade olemasolu.

Puumarket pakub Sulle võimalust areneda koos eduka ettevõttega, kaasaegset ja nooruslikku töökeskkonda, toetavat kollektiivi ning motiveerivat tasustamise süsteemi.

Töö asukoht: Tallinn, Väike-Männiku 11.
Tööaeg: täistööaeg

Lisainfo: Meelis Kaupmees – Männiku osakonnajuhataja,
meelis.kaupmees@puumarket.ee
mob. 5282537


Kui Sa ei leidnud endale sobivat tööpakkumist, saada oma CV ja motivatsioonikiri aadressile puumarket@puumarket.ee või kandideeri läbi kontaktivormi ning sobiva töökoha tekkimisel võtame Sinuga ise ühendust.

  SAADA OMA TÖÖSOOV

   

  Ülal