Emotion Walls > Dekoratiivsed seinapaneelid

EmotionWalls OÜ products are produced 100% from natural materials. They are eco-friendly decorative panels for covering the walls and ceiling with effective design solutions. There are no limits to where you can use the panels.

www.emotionwalls.com

https://emotionwalls.com/kollektsioonid/Piltide autor: EmotionWalls

Põlemine on üks orgaanilise aine lagunemise viise. Kui põlemine piirdub ainult puidu pindmise kihiga, tähendab see seda, et orgaanilisest ainest toituvatel organismidel ei ole sellest pinnakihist enam midagi söödavat võtta ja söestunud pinnaga puit on väliskeskonna toimele oluliselt vastupidavam.

Loe rohkem EmotionWalls kodulehelt
EmotionWalls OÜ tooted on 100% looduslikest materjalidest, keskkonnasõbralikud, efektsete lahendustega seina– ja laekatte käsitööna valmistatud dekoratiivplaadid. Paneele võib kasutada nii eraruumide, kui ka avalike ruumide kaunistamiseks. Suurem osa toodetest sobivad ka sauna. Seinapaneele võib paigaldada nii siseruumidesse, kui ka välisfassaadi.

Oma toodangus kasutab EmotionWalls enamjaolt erinevaid väärtuslikke lehtpuid, mida rahva seas kutsutakse sageli „väärispuiduks“. Hetke tootevalik sisaldab 20 eriilmelist toodet 8 erinevast puiduliigist.

Võimalik on valida tamme, saare, pähkli, vahtra, kirsi, oliivi, kase ja termotöödeldud puidu dekooriga seinapaneelide vahel. Kõik tooted on pinnaviimistluseta. Lisaks on võimalik tellida erinevaid pinnaviimistlusi – õli, peits, lakk, tuletõke. Seda soovitatakse juhul, kui toodet kasutatakse määrduvates või UV-kiirguse eest kaitset vajavates kohtades.

Wood Construction
Top