Menu

ISOVER > Soojustus

Saint-Gobain Ehitustooted AS belongs to Saint gobain concerns building materials and its main field of activity is producing and selling insulation materials, gypsum materials, light gravel and other gravel products, dry mixtures etc.
We offer you a big selection of hanging constructions, gypsum products, dry mixtures, light gravel products and acoustic and technical insulation solutions that are easy to combine with each other.

www.isover.ee

Leides sobiva toote, võtke ühendust meie kliendihalduritega, kes teevad teile parima võimaliku hinnapakkumise.

ISOVER on ülemaailmne liider jätkusuulike isolatsioonimaterjalide tootjana elamuehitusele ja tööstuslikule turule. Mitmekesised ISOVER ehitusisolatsioonid sobivad soojus- ja heliisolatsiooniks nii uusehitistes kui ka hoonete remondi puhul. ISOVER isolatsioonimaterjalid jagunevad üldotstarbelisteks ehitusvilladeks, tihendustoodeteks, tuuletõkkeplaatideks, eriotstarbelisteks villadeks ja koormusttaluvateks isolatsioonideks. Lisaks pakub ettevõte VARIO® terviklikku auru- ja õhutiheduse süsteemi.

ISOVER on omaks võtnud keskkonnteadliku mõtlemise. Keskkonnamõjud on võetud arvese toodete toorainevalikutes, tootearenduses, tootmises, transpordis, paigaldamisel ja taaskasutamises.

Wood Construction
Top