Gyproc > Ehitusplaadid

Puumarket stores the most popular Gyproc products in its warehouse, but the entire assortment is available for order. When you find the desired product, To complete your order, our client managers will contact you as soon as possible to make the best deal.

http://www.gyproc.ee/gyproc-tooted

Gyproc Habito™ – kartongkattega ja eriti tugeva koostisega kipsplaat, mille löögitugevus on kuni kümnekordne võrreldes tavakipsplaadiga. Plaadile saab kinnitada raskeid esemeid ilma tüüblite ja abikarkassideta. Kasutades tavalist 5 mm puidukruvi on Habito™ plaadile võimalik kinnitada kuni 40 kg raskuseid esemeid. Ekstra suur tulekindlus ja väga head helipidavusomadused. Plaat ei muuda oma kuju ja mõõtmeid õhuniiskuse mõjul. Viimistlemise teevad mugavaks ja lihtsaks plaati kattev standardplaadiga ühesugune kartongpind ja servaõhendus. Paljudel juhtudel on Gyproc Habito™ kipsplaat heaks asenduseks vineerile või OSB plaadile.

Gyproc Habito™ kipsplaat on testitud ja dokumenteeritud kõikides Gyproci seinakonstruktsioonides. Plaat on karkassi jäigastav. A2-s1, d0 klassi mittepõlev materjal.

Kasutuskohad: kõikjal seinakonstruktsioonides, kus vajatakse suurt kulumis- ja löögikindlust ning kuhu on vaja kinnitada raskeid esemeid, riiuleid ja kappe.

Loe rohkem Gyproc HABITO tootelehelt:

Gyproc HABITO tooteleht

Ning tutvuge kindlasti Gyproc-plaatide valikutabeliga.

Wood Construction
Top