Välisvoodrilaud kuusk UTK 20x146x5400mm peenrihvProduct code: 112656

3.20 JM 4.00 / 17.28 TK

By placing the products in the order, we will make you a price offer.

JM

Puumarket offers its customers the opportunity to pay for purchases in installments with LHV or Inbank or installments through Indivy.

Product samples are located in the following departments: Männiku, Mustamäe, Tartu

Puidukoda
Dimensions (TK)
20 × 146 × 5400 mm
Covering width
120mm
Type of wood
Spruce
Profile
UTK
Treatment
Finely riffled
Units in a pack
6pcs
Brand
Puidukoda

Toodet müüme pakikaupa. Ühes pakis on 6 lauda.

  • Materjali kulu: 8,33 jm / m² (jooksvat meetrit ruutmeetri kohta)
  • Käitlemine: puit on profileeritud, puidukaitsevahendiga viimistlemata ning pakendatud termokahanevasse kilesse

Täispuidust välisvoodrilaud sobib kasutamiseks hoonete välisviimistluses. Voodrilaud sobib nii uute hoonete fassaadide katmiseks kui ka vanade hoonete renoveerimiseks. UTK-profiili soovitame peamiselt horisontaalseks paigaldamiseks. Viimistlemata materjal nõuab enne paigaldamist kruntimist ja katmist ühe kihi pinnavärviga.

Põnev ja innovaatiline peenrihveldatud Puidukolors voodrilaud
Puidukolorsi näol on tegemist väga praktilise profiiliga, kus on kliendi või ehitaja jaoks juba väga palju tööd ette ära tehtud. Esimene ning kõige tähtsam omadus on see, et tootel on ette freesitud kruvisoon ning paigaldus toimub kruvidega, täpselt ette antud soonest. Lisaks on laual pikk ülekate, mis katab voodrilaua kokku panemisel paigalduskruvid.

Voodrilauda distantsilt vaadates jääb mulje, et tegemist on sileda lauaga. Lähemal vaatlemisel on näha, et tegemist on siiski peenrihveldatud pinnaga. Peenrihvelduse üks suur eelis on väga hea värviimavus, mis tagab voodrilaua vastupidavuse ja kauni väljanägemise pikemaks ajaks.

Millised eelised on Puidukolors voodrilaual? Ettefreesitud kruvisoon kinnituseks, pikk soone ülekate, mis katab kinnituse ning ei jäta fassaadile nähtavaid kinnitusvahendite kohti, kõik servad pehmendatud, et vesi ja niiskus ei pääseks värvipinda kahjustama, peenrihveldatud pind imab hästi värvi, mis annab profiilile pikema kestvuse.

The actual availability is shown and might change on an ongoing basis.

Sale and discount items are available only in the department that has the actual stock of the item. Delivery of these products to other departments are carried out for an additional fee.

Männiku
37.8 JM
Mustamäe
21.6 JM
Pärnu
156.6 JM
Rakvere
399.6 JM
Tartu
1366.2 JM
Delivery terms
küsige tarneinfot kliendihaldurilt


    ORDER INFORMATION

You do not have to pay for the order immediately. After placing the order the Puumarket customer manager will contact you and make you a price offer with delivery times and, if necessary, transport information.

    PAYMENT

When placing an order online it is possible to pay for your purchase in advance on the basis of an invoice. Payment information will be sent to you with a quote.

In addition, it is possible to pay in the sales department with a payment card or in cash.

Look for further information

    TRANSPORT

Puumarket wants to make ordering and delivering your goods as convenient as possible and offer the widest possible selection of transport services:
  • a courier service for the delivery
  • lifting for heavy and heavy goods (such as stones, blocks, timber)
  • in addition, it is possible to rent a trailer
When ordering, state whether you want transport and we will find a suitable means of transport for all lengths and weights of material.

Related products

Wood Construction
Top