Kingspan

Soojustus, paneelid

Puumarket hoiab oma laos populaarsemaid Kingspan tooteid, kuid tellitav on kogu sortiment. Soovitud toote leidmisel  Tellimuse täitmiseks võtavad meie kliendihaldurid teiega esimesel võimalusel ühendust ning teevad teile parima pakkumise.

https://www.kingspan.com/ee/et-ee/tooted

Tooteportfelli kuuluvad:

Kingspan tõi turule Sandwich soojustusega katuse- ja seinapaneelid.

Kingspan Insulated Panels

Kingspani seinasüsteemid sobivad ideaalselt olemasolevate ehitusmaterjalidega. Rohkelt erinevaid valikuid võimaldavad lisada loovaid disainilahendusi ja projekteerida ilma takistusteta. Erinevate profiilide, peenete joonte, pinnastruktuuride ja rikkaliku värvispektri lai valik tähendab, et hoonetele saab anda silmapaistva esteetilise omapära. Aitamaks luua täiuslikku disaini, on Kingspan täpselt kooskõlastanud nähtavate osade pinnastruktuurid ja värvid sandwich-paneelide värvidega kogu seinasüsteemide valiku lõikes.

Kingspan soojustus

Kingspan Insulation on maailma juhtiv fenool-, polüuretaan- ja vaakumisolatsioonimaterjalide valmistaja. Eestis kuuluvad tootevalikusse Kingspan OPTIM-R, Therma, Sauna-Satu, Styrozone ja varasemast tõhusamad Kooltherm soojustused. Energiatõhusat soojusisolatsiooni kasutatakse nii uusehitustes kui ka renoveerimisel. Need sobivad peaaegu kõige soojustamiseks, alates põrandast seinte ja katuseni.

Kingspan.jpg
Soojustus