Tuletõkkekaitse Holz Prof 5LTootekood: 102894

34.00 TK / 6.80 L

Esitades tooted tellimusse teeme teile hinnapakkumise.

TK

Puumarket pakub oma klientidele võimalust tasuda ostude eest osadena LHV või Inbank järelmaksuga või Indivy osamaksetega.

Holz Prof

Tuletõkkevahend Holz Prof kaitseb puitu süttimise ja põlemise eest ning annab puidule ilmastikukindluse. Holz Prof’i võib kasutada nii sise- kui välistingimustes. Toode on sügavimbuv ja keemiliselt hästi seonduv immutusvahend, mis ei moodusta pinnale kihti ja puit saab loomulikult hingata.

Tulekaitse on kergelt pinnale kantav puidukaitsevahend, mis ei vaja lisaks lõppkatet. Vajadusel saab töödelda dekoratiivkattega. Enne katmist peab puit olema kuiv ja vastama valitud viimistlusmaterjali niiskuse nõuetele. Enne katmist on alati soovitatav proovida väikest ala. Toode on inimestele, loomadele ja keskkonnale ohutu immutusvahend.

Kuivamisaeg sõltub materjalist ja kuivamistingimustest (temperatuur ja niiskus). Kuivamisaeg temperatuuril +20 oC ja õhuniiskusel 65% on umbes 24-72 tundi.

Kuvatud on reaalne saadavus kauplustes ja see võib jooksvalt muutuda.

Lõpumüügi- ja soodustooted on saadaval vaid osakonnast, kus on näidatud toote reaalne laoseis. Nende toodete teistesse osakondadesse transportimine toimub eraldi tasu eest.

Männiku
5 TK
Mustamäe
7 TK
Pärnu
6 TK
Rakvere
3 TK
Tartu
4 TK
Tarne
2-5 tööpäeva


     TELLIMISINFO

Saadetud tellimuse eest ei pea koheselt tasuma, vaid pärast tellimuse esitamist võtab Puumarketi kliendihaldur teiega ühendust ning teeb teile hinnapakkumise koos tarneaegade ja vajadusel transpordiinfoga.

    MAKSMINE

Läbi veebi tellimust esitades on võimalik oma ostu eest tasuda ettemaksu arve alusel. Makseinfo saadetakse teile koos hinnapakkumisega.

Lisaks on võimalik tasuda müügiosakonnas kohapeal maksekaardiga või sularahas.

Vaata lisainfot

     TRANSPORT

Puumarket soovib muuta teie kauba tellimise ja kohale toimetamise võimalikult mugavaks ning pakkuda mitmekesise valikuga veoteenust:
  • pakume kaupade kohale toimetamiseks kullerteenust
  • suuremahulistele ja rasketele kaupadele (näiteks kivid, plokid, puitmaterjal) pakume tõstega transporti
  • lisaks on võimalik Puumarketi müügiosakondades rentida haagist
Tellimuse esitamisel märkige, kas soovite transporti ning me leiame sobiva transpordivahendi igas pikkuses ja kaalus materjalile.

Seotud tooted

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal