Krunt Kiilto Fix Primer 1LProduct code: 109497

6.45 TK

The price of the product in the online store may differ from the price of the product in the store.

TK

Puumarket offers its customers the opportunity to pay for purchases in installments with LHV or Inbank or installments through Indivy.

Kiilto

Valmissegatud spetsiaalne krunt, mis sobib eriti hästi nii siseruumides kui ka väljas asuvatele mitteimavatele seina- ja põrandapindadele.

  • Erifunktsioonid
  • veepõhine
  • kiiresti kuivav
  • kasutamiseks siseruumides ja väljas

Kulu: 1 l u. 5 m²

Veepõhine liiva sisaldav krunt. Parandab nakkumist enne tasandus- või plaatimistöid. Sobib kasutamiseks tihedate seina- ja põrandapindade puhul nii siseruumides kui ka väljas. Sobib kasutamiseks järgmiste materjalidega:
– mitteimavad materjalid, nt värvitud pinnad või PVC-pinnad ning värvitud või PVC-kattega plekk (nt monteeritavad plekist tualetid). Enne kruntimist eemaldage plaaditavalt pinnalt mis tahes vaha, rasv ja mustus, kasutades selleks aluselist puhastusvahendit ja loputades korralikult. Kui pind on kuivanud, lihvige seda vajadusel ja eemaldage lihvimistolm.
– tihedad, kindlad ja tolmuvabad betooni- või tsemendipõhised tasandusmaterjalid (mis hoiavad ära kapilaarniiskuse imendumise materjali). Eemaldage tsemendipiima kiht, tolm, lahtine mustus ja rasv. Vajadusel lihvige pinda.
– kipsplaat, vineer ja laastplaat.

Tootel on hea niiskuskindlus. Krunt nakkub hästi vertikaalsete pindadega ja ei tekita eriti pritsmeid tänu oma viskoossele konsistentsile. Tagab hea nakke aluspinna ja silumis-/tasandussegu vahel. Tsemendi leeliselisus ei mõjuta nakkedispersiooni toimet. Ei sobi kasutamiseks tasandussegu lisandina.

The actual availability is shown and might change on an ongoing basis.

Männiku
Preorder
Mustamäe
Preorder
Pärnu
5 TK
Rakvere
Preorder
Tartu
Preorder
Delivery terms
2-5 tööpäeva


    ORDER INFORMATION

By placing an order through the website or e-mail, the final price may be lower than the price shown on the web.

You do not have to pay for the order immediately. After placing the order the Puumarket customer manager will contact you and make you a price offer with delivery times and, if necessary, transport information.

    PAYMENT

When placing an order online it is possible to pay for your purchase in advance on the basis of an invoice. Payment information will be sent to you with a quote.

In addition, it is possible to pay in the sales department with a payment card or in cash.

    TRANSPORT

Puumarket wants to make ordering and delivering your goods as convenient as possible and offer the widest possible selection:
  • for larger goods (eg. stones, blocks, longer wooden products and other heavy products) Puumarket offers transport by forklift.
  • you can use the courier service.
  • in addition, it is possible to rent a trailer in Puumarket's sales departments. You can read the rental conditions here.

Related products

Wood Construction
Top