Price Ask price/TK

Product code 108710
Delivery time küsige tarneinfot kliendihaldurilt 

Kõik VELUX katuseaknad on Puumarketist tellitavad – või lisage toode ostukorvi ning saatke päring tellimuse vormil. Premium aknaid on mugav kasutada ning neil on rohkelt lisaomadusi. Akendel on eksklusiivne disain, koduautomaatika teeb kasutamise mugavaks. Premium ülalt avatav Ülalt avatava VELUX katuseaknaga on värske õhk alati käeulatuses. Ülalt avatavat katuseakent on lihtne juhtida – isegi kui selle all on mööbel. Tänu uuenduslikule ülemisele käepidemele saab selle paigaldada madalamale, kui samaväärse alt avatava akna – nii on suurepärane vaade tagatud nii püsti seistes kui istudes. Soovitame ülalt avatavaid aknaid, kui ollakse sunnitud, või soovitakse, akent madalale paigaldada, näiteks madala laega ruumides või kui soovitakse paremat vaadet välja. Premium alt avatav Naudi avarat panoraamvaadet! GPL ja GPU aknad on alt ja ülalt avatavad.Täiuslik lahendus neile, kes soovivad panoraamvaadet nautida. Soovitame kasutada alt avatavat katuseakent, kui aken paigaldatakse kõrgemale (alumine akna serv umbes 1,5 m põrandast). Alt avatavate katuseakende eelised Nauditavad panoraamvaated, suurem energiatõhusus ja parem loomulik ventilatsioon. Katuseakna kaudu siseneb ruumi palju rohkem loomulikku valgust. Mugav alt avada – soovitame paigaldada kuni 55-kraadise kaldlae alla, kui vertikaalse seina kõrgus on 1,5 m


Tuulutamine ka suletud aknaga Värsket õhku saab tuppa lasta ka magamise ajal või kodust ära olles ning seejuures pole vaja muretseda turvalisuse või halva ilma pärast. Ainulaadse ülemise käepideme ühekordsel tõmbamisel pääseb värske filtreeritud õhk tuulutusklapi kaudu sisse. Väga hea energiatõhusus VELUX ThermoTechnology™ muudab kodu meeldivamaks ja tänu sellele on energiaarved väiksemad. Tõhusate materjalide uuenduslik kasutamine akna konstruktsioonis tagab silmapaistva energiatõhususe, soojapidavuse ja õhutiheduse. Silmapaistva energiatõhususe kindlustamiseks tasub veenduda, et tootel on ThermoTechnology™ märgis. Õige katuseakna tüübi ja paigalduskõrguse valimine Enamasti soovitame osta ülalt avatava katuseakna. Katuseaken paigaldatakse katusesse ideaalsel juhul madalale (alates 90 cm kõrgusele põrandapinnast) – see annab suurepärase vaate ümbrusele, võimaldades samas akna alla mööblit paigutada. Kõik katuseaknad on Puumarketist tellitavad! Tutvu toodetega www.velux.ee ning küsi parimat personaalset pakkumist Puumarketist!

TRANSPORT
Puumarket wants to make ordering and delivering your goods as convenient as possible and offer the widest possible selection:
  • for smaller items, you can use the courier service, which starts at 5 euros.
  • for larger goods (eg. stones, blocks, longer wooden products and other heavy products) Puumarket offers transport by forklift.
  • in addition, it is possible to rent a trailer in Puumarket's sales departments. You can read the rental conditions here.

HOW TO ORDER
  • add products from the product catalog to the shopping cart, be sure to check the availability of the product in the selected department
  • choose whether you would like to pick up the order yourself or order a transport
  • fill in the necessary billing information and select the sales department to which you will direct the order
  • in the shopping cart, you can change the quantities of products or remove the products before placing the final order
  • if the products, billing information, transport and selected department in the shopping cart correspond to your request, click "Place an order"
  • next, the confirmation that we have received your order is displayed on the screen

PAYMENT
By placing an order through Puumarket, it is possible to pay for your purchase in advance on the basis of an invoice, which will be sent to you after confirming the order. You can also pay for your order at the sales department on site with a card or in cash.