Projektimüük

Meile on oluline, et kõik Puumarketi kliendid saaksid alati asjatundliku teeninduse ja kiire vastuse oma pöördumistele. Eesmärk on olla usaldusväärne partner tegijatele nii suuremates kui ka väiksemates ehitusprojektides!

Puumarketi kliendihaldurid läbivad iga-aastaselt erinevaid toote- ja materjalikoolitusi, tunnevad ehitusturgu ja omavad pikaajalist töökogemust ehitusmaterjalide müügis. Samuti on Puumarketil pikaajalised koostöökogemused tarnijatega, mis omakorda võimaldab teha konkurentsivõimelisi pakkumisi.

Personaalse projektimüügiga parimad pakkumised nii äri- kui erakliendile!


PROJEKTIMÜÜK ÄRIKLIENDILE

Kui Teile on tähtsad ehitusmaterjalide ostmisel usaldusväärne koostöö, kiirus ning ajaline kokkuhoid, siis olete oodatud Puumarketi ärikliendiks. Puumarketi eesmärk olla alati paindlik partner kõigile oma projektimüügi klientidele, olgu teemaks hinnapakkumiste tegemine, kaupade kohaletoimetamine või reklamatsioonide lahendamine.

Loe edasi

 

PROJEKTIMÜÜK ERAKLIENDILE

Tasuta nõustamise kaudu oleme astunud sammu lähemale ka erakliendile. Ärikliendiga sarnaselt on ka erakliendile oluline personaalne lähenemine tema ehitusalastele vajadustele ning kiired ja konkurentsivõimelised pakkumised vastavalt projektile. Meie poole võite alati julgelt pöörduda ja küsida kliendihaldurilt abi projektipakkumise koostamisel.

Loe edasi


Valige lähim Puumarketi müügiesindus ja leidke omale kliendihaldur Tallinnast Männiku või Mustamäe müügiosakonnast, Tartust, Pärnust või Rakverest.