Projektimüük

Personaalse projektimüügiga parimad pakkumised nii äri- kui erakliendile!

Meile on oluline, et kõik Puumarketi kliendid saaksid alati asjatundliku teeninduse ja kiire vastuse oma pöördumistele. Eesmärk on olla usaldusväärne partner tegijatele nii suuremates kui ka väiksemates ehitusprojektides!

Puumarketi kliendihaldurid läbivad iga-aastaselt erinevaid toote- ja materjalikoolitusi, tunnevad ehitusturgu ja omavad pikaajalist töökogemust ehitusmaterjalide müügis. Samuti on Puumarketil pikaajalised koostöökogemused tarnijatega, mis omakorda võimaldab teha konkurentsivõimelisi pakkumisi.


Ärikliendile

Kui Teile on tähtsad ehitusmaterjalide ostmisel usaldusväärne koostöö, kiirus ning ajaline kokkuhoid, siis olete oodatud Puumarketi ärikliendiks.

  • Usaldusväärsus – peame kinni lubadustest, lahendame kiiresti probleemküsimused ning anname nõu
  • Kiirus – eesmärk on vastata kiiresti päringutele ning tagada võimalikult kiire materjalide tarne
  • Ajaline kokkuhoid– profesionaalsed müügikonsultandid annavad nõu, koostavad kiiresti pakkumisi ning on kliendile usalduväärsels abiliseks ehitusmaterjalide hankimisel.

Puumarketi äriklient on juriidiline isik, kes oma ehitusvajaduste tarvis Puumarketist kaupa tellib ning kelle kontaktandmed on Puumarketi kliendibaasis.  Kliente segmenteeritakse ka vastavalt nende ostumahule. Äriklientidele, kelle ostumaht on suurem kui 2000 EUR aastas, määrame Puumarketi poolse kontaktisiku müügis. Samuti on meil suur hulk lepingulisi ärikliente, kes sõltumata ostumahust omavad õigust osta kaupu arvega.

Kuigi projektimüügis on võimalik sõltuvalt projektist ja ostumahust kokku leppida ka soodsamaid ostutingimusi, soovitame siiski kõigil ka ID-kaardiga ärikliendiks registreerida. See ei maksa midagi ja annab igal ajal 10% soodsama hinna olenemata ostukogusest.

Lepingulistel äriklientidel, kes on sõlminud krediidilepingu, on võimalus saada fikseeritud maksetähtajaga arvega kaupa. Ettevõttel on võimalik määrata volitatud isikud, kellel on õigus ettevõtte nimel kaupa arvega osta. Kõik krediidikliendid omavad personaalset kontaktisikut ning saavad vastavalt ostumahule ka paremat hinda. Kui soovite saada Puumarketi krediidikliendiks, palume Teil täita krediiditaotluse ankeet. Rohkem infot krediidikliendi kohta saate vaadata siit!

Puumarketi eesmärk olla alati paindlik partner kõigile oma projektimüügi klientidele, olgu teemaks hinnapakkumiste tegemine, kaupade kohaletoimetamine või reklamatsioonide lahendamine.

Võtke meiega ühendust ja: 


Erakliendile

Tasuta nõustamise kaudu oleme astunud sammu lähemale ka erakliendile. Ärikliendiga sarnaselt on ka erakliendile oluline personaalne lähenemine tema ehitusalastele vajadustele ning kiired ja konkurentsivõimelised pakkumised vastavalt projektile. Meie poole võite alati julgelt pöörduda ja küsida kliendihaldurilt abi projektipakkumise koostamisel.

Kellel soov kaubad järelmaksuga soetada, siis selleks pakume LHV järlemaksu võimalusi. LHV soodsa järelmaksuga saad kauba/teenuse eest tasuda osadena. Täida taotlus LHV kodulehel või meie kaupluses ja teeme Sulle kohe pakkumise.

Lisaks pakume Puumarketi kliendikaardiga 10% allahindlust
Võtke meiega ühendust või küsige pakkumist:


Leiame parima koostöövõimaluse ja viime Teie projektid koos ellu!

Valige lähim Puumarketi müügiesindus ja leidke omale kliendihaldur Tallinnast Männiku või Mustamäe müügiosakonnast, Tartust, Pärnust või Rakverest.