Mustamäe müügiosakond

Hea klient,

Puumarket järgib kõiki COVID-19 viirusest tulenevaid nõudeid ning palume, et ka Puumarketi kliendid sellest kinni peaksid. Meie poodides on alates 26.08 maski kandmine kohustuslik. Soovitame eelistada materjalide ettetellimiseks kasutada Puumarketi e-tellimiskeskkonda.

Esita tellimus läbi veebi, chati kaudu, telefoni või e-posti teel pöördudes müügimeeskonna poole.

  • vali, kas soovid kauba kätte saada osakonna välilao territooriumilt või telli sobiv transport;
  • meie müügimeeskond teeb Teile parima pakkumise;
  • pakkumise sobivuse korral tasuge kauba eest ülekandega või pangakaardiga kohapeal.

Puumarket pakub kaupade võimalikult mugavaks ja kontaktivabaks toimetamiseks erinevaid teenuseid: suurematele kaupadele tõstukiga transporti, samuti on võimalik tellida kullerteenust.


Laki 3a, Tallinn
Tel. 650 9835
mustamae@puumarket.ee
Avatud: E-R 8-18, L 9-15

Kati Tooming

Kati Tooming

Sekretär
Mob. 5860 0406
kati.tooming@puumarket.ee

Marko Jomm

Marko Jomm

Müügispetsialist
Mob. 5333 4506
marko.jomm@puumarket.ee

Hannes Hallmets

Hannes Hallmets

Müügispetsialist
Mob. 508 9702
hannes.hallmets@puumarket.ee

Sven Pihelpuu

Sven Pihelpuu

Müügispetsialist
Mob. 528 5230
sven.pihelpuu@puumarket.ee

Marko Ojap

Marko Ojap

Müügitoe spetsialist
Mob. 516 2794
marko.ojap@puumarket.ee

Marek Maurer

Marek Maurer

Müügitoe spetsialist
Mob. 515 5886
marek.maurer@puumarket.ee

Aimar Koolmeister

Aimar Koolmeister

Kliendihaldur
Mob. 523 7677
aimar.koolmeister@puumarket.ee

Sven Aruväli

Sven Aruväli

Kliendihaldur
Mob. 515 5790
sven.aruvali@puumarket.ee

Sven Marmei

Sven Marmei

Kliendihaldur
Mob. 502 2039
sven.marmei@puumarket.ee

Kauri Kasemägi

Kauri Kasemägi

Osakonnajuhataja
Mob. 501 5475
kauri.kasemagi@puumarket.ee

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal