Saunauksed

Kui esmapilgul ei tundu saunaukse valik olevat üldsegi nii tähtis, siis tegelikkuses võib ebakvaliteetne või valesti valitud saunauks muuta kogu saunaskäimise protsessi ja elamuse hoopis õudusunenäoks.

Saunauks, nagu ka iga teine sauna juurde kuuluv detail, omab kvaliteetse õhu- ja leili juures kandvat rolli!

Puumarketi tootevalikusse kuulub lai valik kvaliteetsed Thermory ja Andres Glass saunauksi, mis peavad väga hästi vastu ekstreemseletele tingimustele ning loovad maksimaalselt avatud ja soliidse interjööri, täiustades nii klassikalises kui ka modernses stiilis ehitatud saunasid. Lisaks saunaustele kuuluvad Andrese sortimenti ka täisklaasist aurusaunauksed.

Mida saunaust valides silmas pidada?

Umbne saun ja põletav leil, põletatud pihud ja vaigused lengid on ainult väike nimistu probleemidest, mis võivad tekkida valesti valitud saunaukse tagajärjel.

Esiteks peab saunauks olema kasutatav kõrge niiskuse ja pidevate temperatuurikõikumiste tingimustes. Teiseks on väga oluline, et saunauks oleks valmistatud ökoloogiliselt puhtast materjalist

Tähtis on, et saunauks ei hakka kuumenedes eraldama kahjulikke aineid, mis omakorda muudab kasuliku protseduuri silmapilkselt kahjulikuks või isegi tervisele ohtlikuks. Kolmandaks peaks uks võimaldama korraliku õhuvahetuse saunas.

Täpsemalt erinevatest sauna materjalidest ning üldiselt sauna ehitamisest saate lugeda Puumarketi Saunakataloogist.

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal