Tartu müügiosakond

Hea klient,

Puumarket järgib kõiki COVID-19 viirusest tulenevaid nõudeid ning palume, et ka Puumarketi kliendid sellest kinni peaksid. Meie poodides on alates 26.08 maski kandmine kohustuslik. Soovitame eelistada materjalide ettetellimiseks kasutada Puumarketi e-tellimiskeskkonda.

Esita tellimus läbi veebi, chati kaudu, telefoni või e-posti teel pöördudes müügimeeskonna poole.

  • vali, kas soovid kauba kätte saada osakonna välilao territooriumilt või telli sobiv transport;
  • meie müügimeeskond teeb Teile parima pakkumise;
  • pakkumise sobivuse korral tasuge kauba eest ülekandega või pangakaardiga kohapeal.

Puumarket pakub kaupade võimalikult mugavaks ja kontaktivabaks toimetamiseks erinevaid teenuseid: suurematele kaupadele tõstukiga transporti, samuti on võimalik tellida kullerteenust.


Ringtee 37c, Tartu
Tel. 733 7940
tartu@puumarket.ee
Avatud: E-R 8-18, L 9-15

Mari-Liis Mihkelson

Mari-Liis Mihkelson

Müügispetsialist
Mob. 5598 6872
mari-liis.mihkelson@puumarket.ee

Rainer Korjuhin

Rainer Korjuhin

Müügispetsialist
Mob. 5886 8532
rainer.korjuhin@puumarket.ee

Anneli Narits

Anneli Narits

Müügispetsialist
Mob. 5307 2398
anneli.narits@puumarket.ee

Dana Makejenko

Dana Makejenko

Müügispetsialist
Mob. 5830 3938
dana.makejenko@puumarket.ee

Kristjan Lemba

Kristjan Lemba

Kliendihaldur
Mob. 5300 4780
kristjan.lemba@puumarket.ee

Annika Kolk

Annika Kolk

Kliendihaldur
Mob. 5830 3755
annika.kolk@puumarket.ee

Marko Viljus

Marko Viljus

Müügijuht
Mob. 5326 7121
marko.viljus@puumarket.ee

Ivo Tombak

Ivo Tombak

Osakonnajuhataja
Mob. 5566 4285
ivo.tombak@puumarket.ee

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal