Administratsioon

Marti Rehemaa

Tegevjuht / juhatuse liige
Tel 6791 555
Mob. 50 65 832
marti.rehemaa@puumarket.ee

Toomas Pärtel

Arendusjuht / juhatuse liige
Tel. 6541 993
Mob. 50 46 022
toomas.partel@puumarket.ee

Toomas Tauk

Müügidirektor
Mob. 516 3947
toomas.tauk@puumarket.ee

Raivo Lillemets

Haldusjuht / Mööblipuidu osakonnajuhataja
Tel 679 1558
Mob. 50 12 130
raivo.lillemets@puumarket.ee

Inga Annuk

Sekretär
Tel 679 1550
Mob. 51 68 653
inga.annuk@puumarket.ee

Anneli Lepasepp

Pearaamatupidaja
Tel 679 1560
Mob. 52 90 518
anneli.lepasepp@puumarket.ee

Kristiina Maripuu

Krediidijuht
Tel 679 1546
Mob. 53 40 94 14
kristiina.maripuu@puumarket.ee

Parbi Korju

Krediidispetsialist
Tel 679 1547
Mob. 53 30 62 53
parbi.korju@puumarket.ee

Annely Aberut

Personalispetsialist / raamatupidaja
Tel 679 1561
annely.aberut@puumarket.ee

Merit Mäsak

Turundusassistent
Tel 679 1540
Mob. 53 41 95 87
merit.masak@puumarket.ee

Pille-Mai Mandre

Turunduspartner
Mob. 5346 2920
pillemai@puumarket.ee

Nimi (nõutav)

e-post (nõutav)

Teie asukoht (nõutav)

Teema

Teate või hinnapäringu sisu