Menüü

Tee ise ideepank

Inimesed ostavad valmismööblit, kuna seda on odavam ja lihtsam hankida. Samas järjest enam hakatakse väärtustama käsitöömööblit, mida saab teha ise või lasta valmistada oma soovide järgi mõnes tisleritöökojas. Käsitöömööblil on oma hing sees ning inimesed tajuvad ja hindavad seda. Kui me soovime enda ümber asju, mis loovad emotsiooni, siis peaksid need olema ise tehtud – miks mitte seda siis teha?

Selle pärast oleme ka meie Puumarketis kokku kogunud erinevad vahvad ideed, mida ise valmistada. Alljärgnevalt leiate Puumarketi Pinteresti ideepanga, erinevad kirjutatud artiklid koos piltide ja näidistega. Samuti aja jooksul valminud Nurgakivi Meistritenurga videod.


Puumarketi kataloogid

  


Puumarketi tee ise artiklid

On vana tõde, et midagi oma kätega tegema asudes, ei pea ilmtingimata olema Spetsialist suure algustähega. Piisab kolmest olulisest komponendist – kvaliteetne materjal, esmased algtõed koos vajadusel heade nõuandjatega ja loomulikult paras annus inspiratsiooni koos teha tahtmisega. Puumarket tahab Teile kõike seda pakkuda. Loe kõiki tee ise artikleid:


Puumarketi Pinterest ideepank

Puumarketi Pinterest ideepank on loodud eesmärgiga jagada ning leida inspiratsiooni. Näiteks saab sealt lahedaid ideid isetegemise projektide või sisekujunduse jaoks. Vaata Puumarketi Pinteresti ideepanka:


Tee ise Meistritenurga videod

Leia oma kätele tegevust ja valmista puidust midagi päris ise! Koostöös Nurgakivi Meistritenurga saatega oleme kokku kogunud palju ideid, milliseid esemeid ise lihtsate vahenditega kodus ehitada. Klõpsake allolevatel videotel ideede kogumiseks:

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal