Teenused

Puumarketil on kogemusi ehitusmaterjalide turul aastat 1991. Selle aja jooksul oleme kasvanud suurimaks puitmaterjalide valikut pakkuvaks ehitusmaterjalide müügiettevõtteks ja tugevaks partneriks ehitusala tegijatele.

Lai müügivõrgustik ning kohapealsed laovarud võimaldavad ka ajakriitilisemates olukordades pakkuda klientidele kiireid lahendusi.

Selleks, et olla oma valdkonna parim pakkuja, peab müüma kvaliteetset kaupa. Kõige laiem puiduvalik on üks Puumarketi olulisemaid lubadusi. Selle nimel, et klient leiaks kõik ehituseks vajaliku ja sobiva Puumarketist, tehakse igapäevaselt tööd kaubavaliku täiendamisega.


PROJEKTIMÜÜK ÄRI- JA ERAKLIENDILE

Enamasti pakuvad ehitusmaterjalide müüjad konsultatsiooni vaid äriklientidele, Puumarketi soov on personaalse nõustamise kaudu astuda samm lähemale ka erakliendile. Ärikliendiga sarnaselt on erakliendile oluline personaalne nõustamine ning konkurentsivõimelised pakkumised vastavalt projektile.

LEPINGULISELE KREDIIDIKLIENDILE

Puumarketi krediidikliendina on teil mitmeid eeliseid – kokkuleppehinnad vastavalt ostumahule, personaalne kliendihaldur, tasuta konsultatsioonid ja koolitusprogramm Puumarketis pakutavatest toodetest ning töövõtetest, arvega ostmisel fikseeritud maksetähtaeg ning vastavalt ostumahule võimalikud hinnasoodustused.

MUGAV TRANSPORDITEENUS

Ehitusmaterjalide objektile toimetamiseks pakub Puumarket koostöös partneritega transporditeenust. Vajalik materjal vajalikus koguses vajalikul ajal vajalikus kohas parima hinnaga. Puumarketi kasutuses on erinevad transpordivahendid – klientidel on võimalus vastavalt oma tellitavale kaubale küsida pakkumist sobivale veokile.

HAAGISE RENDITEENUS

Tänu rendihaagistele on Puumarketist ehitusmaterjalide hankimine veelgi mugavam! Haagise kasutamine ei eelda E-kategooria juhilube ning Puumarket rentimisel tagatisraha ei küsi! Haagise rent ei sisalda tenti ega plastkaant. Haagist on võimalik rentida tunni kaupa või terveks päevaks. Rendihaagised saadaval kõigis Puumarketi osakondades.

JÄRKAMISTEENUS

Puumarketi Männiku osakonna järkamisliiniga on võimalik lõigata 13,5 meetriseid liimpuit- ja liimkihtpuidust talasid täpsesse pikkusmõõtu. Saag tagab puhta lõike, täpse mõõdu ning kvaliteetse toote. Talade pikkusmõõtu järkamine on kliendile tasuta!

 

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal