Teenused

Puumarketil on kogemusi ehitusmaterjalide turul juba rohkem kui 25 aastat. Selle aja jooksul oleme kasvanud suurimaks puitmaterjalide valikut pakkuvaks ehitusmaterjalide müügiettevõtteks ja tugevaks partneriks ehitusala tegijatele. Lai müügivõrgustik ning kohapealsed laovarud võimaldavad ka ajakriitilisemates olukordades pakkuda klientidele kiireid lahendusi.

Selleks, et olla oma valdkonna parim pakkuja, peab müüma kvaliteetset kaupa. Kõige laiem ehituspuiduvalik on üks Puumarketi olulisemaid lubadusi. Selle nimel, et klient leiaks kõik ehituseks vajaliku ja sobiva Puumarketist, tehakse igapäevaselt tööd kaubavaliku täiendamisega.


Teenused Tegijalt Tegijale!

 Lepingulisele kliendile

Puumarketi krediidikliendina on teil mitmeid eeliseid – kokkuleppehinnad vastavalt ostumahule, personaalne kliendihaldur, tasuta konsultatsioonid ja koolitusprogramm Puumarketis pakutavatest toodetest ning töövõtetest, kompaktsed tootekaustad Puumarketis pakutavate tootetutvustustega ning palju muud. Samuti pakub Puumarket mugavat LHV järelmaksu, millega saate kauba või teenuse eest tasuda osadena. Järelmaks teeb ostmise mugavaks!

 

 

 


 

Projektimüük – Paindlikud lahendused vastavalt kliendi vajadustele

Puumarketi eesmärk on olla klientidele tugev projektimüügipartner. Oluline on, et kliendid tunneksid end Puumarketiga koostööd tehes, et nende vajadusi mõistetakse ning kõik pöördumised saaksid alati kiire ja asjatundliku vastuse.

Enamasti pakuvad ehitusmaterjalide müüjad konsultatsiooni vaid äriklientidele, kuid meie soov on personaalse nõustamise kaudu astuda samm lähemale ka erakliendile. Ärikliendiga sarnaselt on ka erakliendile oluline personaalne nõustamine ning kiired ja konkurentsivõimelised pakkumised vastavalt projektile. Tegijalt Tegijale!

 

 


Mugav transporditeenus

Ehitusmaterjalide objektile toimetamiseks pakub Puumarket koostöös partneritega transporditeenust. Samuti on võimalus tellida kaup kohale kullerteenusega. Vajalik materjal, vajalikus koguses, vajalikul ajal, vajalikus kohas, parima hinnaga. See on meie jaoks oluline!

 

 

 

 


Lisaks pakub Puumarket ka komplekteerimis– ja järkamisteenust!