Kruntvärvi kontsentraat FM G 10L
Tootekood: 118378
- Kuvatud on reaalne saadavus kauplustes ja see võib jooksvalt muutuda.
Lõpumüügi- ja soodustooted on saadaval vaid osakonnast, kus on näidatud toote laoseis. Nende toodete teistesse osakondadesse transportimine toimub eraldi tasu eest. - Mustamäe Tellitav
- Männiku Tellitav
- Rakvere Tellitav
- Pärnu Tellitav
- Tartu Tellitav
- Alusel
- 33 tk
- Kaubamärk
- Sakret
- Soklite ja fassaadide kruntvärvimiseks
- Uutele ja varem värvitud mineraalsetele pindadele ja dekoratiivkrohvidele enne värvimist värvidega SAKRET SKF, FM ja FC
- Parandab värvi nakkumist ja katmisvõimet
- Sise- ja välistöödeks
- Lahjendatav veega vahekorras kuni 1:4
- UV-kindel
- Ühtlustab aluspinna imamisvõimet
- Suurendab aluspinna veehülgavust
- Väga hea veeauru läbilaskvusvõimega
- Piimjas, kuivades transparentne, mittetoonitav
Pinna ettevalmistamine:
Pind puhastada mustusest, kooruvatest ja pudedatest osakestes, õlist. Kinni katta kohad, mis ei ole ette nähtud värvimiseks (metallpinnad, aknaraamid, klaasid jne). Värskeid betoonpindu võib kruntida ja värvida alles 4 nädala möödumisel pärast betoonitööde lõpetamist. Aluspinna ja õhu temperatuur peab kruntimise ning kuivamise ajal olema vähemalt +5°C, õhu suhteline niiskus ei tohi olla üle 80%.Mitte kruntida otseses päikesekiirguses ning vihma ja tugeva tuule korral.
Töö käik:
Sõltuvalt aluspinnast lahjendada krunt veega vahekorras kuni 1:4, väheimavate pindade jaoks lahjem lahus, suure imavusega pindadele lahjendada 1:1. Pinnale kanda “märg-märjale” meetodil pintsli või maalrirulli abil ühes kihs nii palju, kui pind suudab imada. Kruntimise ajal mitte teha üle 10 min. pikkuseid pause, et vältida kuivamisest tekkida võivaid triipe ja laike. Kuivamisaeg temperatuuril 23°C ja suhtelisel õhuniiskusel 50% on 12 tundi.
Kuvatud on reaalne saadavus kauplustes ja see võib jooksvalt muutuda.
Lõpumüügi- ja soodustooted on saadaval vaid osakonnast, kus on näidatud toote laoseis. Nende toodete teistesse osakondadesse transportimine toimub eraldi tasu eest.
- Mustamäe
- Tellitav
- Männiku
- Tellitav
- Rakvere
- Tellitav
- Pärnu
- Tellitav
- Tartu
- Tellitav
- Tarne
- 2-5 tööpäeva
TELLIMISINFO
Saadetud tellimuse eest ei pea koheselt tasuma, vaid pärast päringu esitamist võtab Puumarketi kliendihaldur teiega ühendust ning teeb teile hinnapakkumise koos tarneaegade ja vajadusel transpordiinfoga.
MAKSMINE
Läbi veebi päringut esitades on võimalik oma ostu eest tasuda ettemaksu arve alusel. Makseinfo saadetakse teile koos hinnapakkumisega.
Lisaks on võimalik tasuda müügiosakonnas kohapeal maksekaardiga või sularahas.
Vaata lisainfot
TRANSPORTPuumarket soovib muuta teie kauba tellimise ja kohale toimetamise võimalikult mugavaks ning pakkuda mitmekesise valikuga veoteenust:
- pakume kaupade kohale toimetamiseks kullerteenust
- suuremahulistele ja rasketele kaupadele (näiteks kivid, plokid, puitmaterjal) pakume tõstega transporti
- lisaks on võimalik Puumarketi müügiosakondades rentida haagist




