Menüü

Tellimiskeskkond

Pange tähele!

Veebist sooritatud tellimuse puhul moodustub lõplik maksumus Puumarketi kliendihalduri poolt saadetud pakkumises.

Tellimuse esitamine
  • Lisage soovitud tooted tootekataloogist ostukorvi, sealjuures kontrollige kindlasti toote saadavust teile sobivas müügiosakonnas;
  • valige, kas tulete tellimusele ise järele või tellite transpordi;
  • täitke vajalikud arvelduse andmed ning valige sobiv müügioskond, kuhu tellimuse suunate;
  • ostukorvis saate enne lõplikku tellimuse vormistamist muuta toodete koguseid või soovi korral tooted ostukorvist eemaldada;
  • kui ostukorvis olevad tooted, arvelduse andmed, transport ning müügiosakond vastavad teie soovile, vajutage lingile „Esita tellimusˮ;
  • järgmisena kuvatakse ekraanile kinnitus tellimuse edastamise kohta Puumarketile.

Hiljemalt 2 tööpäeva jooksul pärast tellimuse esitamist võetakse teiega ühendust ja edastatakse pakkumine koos ajalise täitmise infoga ning vajadusel transporditeenuse maksumusega.

Palume tellitud kaupadele valitud müügiosakonda järele tulla 7 päeva jooksul. Tellitud kaupade kätte saamiseks peab esitama kassas tellimuse numbri.

Tähelepanu! Puumarketil on õigus mistahes ajal teha tellimiskeskkonnas muudatusi. Puumarketil on õigus loobuda tellimuse täitmisest tehnilise vea olemasolul, mille tõttu on veebilehel toote hind olnud ekslik.


Tellimuse tühistamine või sellest taganemine

Teil on õigus enne toodete kättesaamist oma tellimust muuta või tühistada. Samuti on teil õigus tagastada veebilehelt tellitud kaubad 14 päeva jooksul, kui te ei ole tellitud kaubaga rahul. Tagastamistähtaeg lõpeb 14 päeva möödumisel alates päevast, mil toimus kauba üleandmine.

Tagastatud kaup peab olema puudusteta, täiskomplektne ning kasutamata. II sordi või leiunurga tooteid ei ole võimalik välja vahetada ning müüdud toodet tagasi ei osteta.


Privaatsus ja andmekaitse

Tellimiskeskkonnast kogutud isikuandmete privaatsus ja kaitse on Puumarketile tähtis, mistõttu töötleme isikuandmeid üksnes ulatuses, mis on vajalik teie teenindamiseks ning esitatud tellimuse täitmiseks. Puumarket edastab otseturundus-, kampaania- ja sooduspakkumisi üksnes juhul, kui te olete selleks oma nõusoleku andnud.

Täpsemalt privaatsustingimuste ja andmekaitse kohta saate lugeda siit.

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal