Tellimiskeskkonna kasutusjuhend

Tellimuse esitamine
  • Lisage soovitud tooted tootekataloogist ostukorvi, sealjuures kontrollige kindlasti toote saadavust teile sobivas müügiosakonnas;
  • valige, kas tulete tellimusele ise järele või tellite transpordi;
  • täitke vajalikud arvelduse andmed ning valige sobiv müügioskond, kuhu tellimuse suunate;
  • ostukorvis saate enne lõplikku tellimuse vormistamist muuta toodete koguseid või soovi korral tooted ostukorvist eemaldada;
  • kui ostukorvis olevad tooted, arvelduse andmed, transport ning müügiosakond vastavad teie soovile, vajutage lingile „Esita tellimusˮ;
  • järgmisena kuvatakse ekraanile kinnitus tellimuse edastamise kohta Puumarketile.

Hiljemalt 2 tööpäeva jooksul pärast tellimuse esitamist võetakse teiega ühendust ja edastatakse pakkumine koos ajalise täitmise infoga ning vajadusel transporditeenuse maksumusega.

Tellimiskeskkonnast sooritatud tellimusel kuvatakse hinnad esialgu jaehindades. Lõplik tellimuse hind moodustub Puumarketi kliendihalduri poolt saadetud pakkumises. Palume tellitud kaupadele valitud müügiosakonda järele tulla 7 päeva jooksul. Tellitud kaupade kätte saamiseks peab esitama kassas tellimuse numbri.

Tähelepanu! Puumarketil on õigus mistahes ajal teha tellimiskeskkonnas muudatusi. Puumarketil on õigus loobuda tellimuse täitmisest tehnilise vea olemasolul, mille tõttu on veebilehel toote hind olnud ekslik.


Tellimuse tühistamine või sellest taganemine

Teil on õigus enne toodete kättesaamist oma tellimust muuta või tühistada. Samuti on teil õigus tagastada veebilehelt tellitud kaubad 14 päeva jooksul, kui te ei ole tellitud kaubaga rahul. Tagastamistähtaeg lõpeb 14 päeva möödumisel alates päevast, mil toimus kauba üleandmine. Tagastatud kaup peab olema puudusteta, täiskomplektne ning kasutamata.


Transport

Teie tellimuse kohaletoimetamiseks pakub Puumarket transporditeenust. Lisaks on võimalik Puumarketi müügiosakondades rentida haagist.


Järkamine

Puumarketi Männiku ja Tartu osakonnas on võimalik lõigata 13,5-meetrised talad täpsesse pikkusesse.

Lisaks on võimalik tellida Puumarketist ostetud puitmaterjalidele transpordimõõtu lõikamise teenust.

Tähelepanu! Teenus ei hõlma ehitusplaate, vineeri, liimpuitkilpe jms.


Privaatsus ja andmekaitse

Tellimiskeskkonnast kogutud isikuandmete privaatsus ja kaitse on Puumarketile tähtis, mistõttu töötleme isikuandmeid üksnes ulatuses, mis on vajalik teie teenindamiseks ning esitatud tellimuse täitmiseks. Puumarket edastab otseturundus-, kampaania- ja sooduspakkumisi üksnes juhul, kui te olete selleks oma nõusoleku andnud.

Täpsemalt privaatsustingimuste ja andmekaitse kohta saate lugeda siit.

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal