Pööninguluuk Extra 120x60cmTootekood: 109881

192.00 KMPL

Esitades tooted tellimusse teeme teile hinnapakkumise.

KMPL

Puumarket pakub oma klientidele võimalust tasuda ostude eest osadena LHV või Inbank järelmaksuga või Indivy osamaksetega.

Radex

Radex Extra on valge, sandwich-tüüpi pööninguluuk, paksusega 46 mm, mis tagab täiusliku tiheduse luugi ja ukseraami vahel. Luugil on kolme segmendiline kokku käiv puidus tredel, millel on metallist käsipuu. Redel on täielikult komplekteeritud ning ei vaja eelnevat monteerimist. Redeli külge on kinnitatud mittelibisevad astmed. Toote maksimaalne koormus on 150 kg. Tehnilised parameetrid: Kaane isolatsioon: 0,86 W / m2 * K Standardmõõtmed: 120×60 cm Avamisraadius: 145 cm Maksimum kõrgus: 280cm

Kuvatud on reaalne saadavus kauplustes ja see võib jooksvalt muutuda.

Lõpumüügi- ja soodustooted on saadaval vaid osakonnast, kus on näidatud toote reaalne laoseis. Nende toodete teistesse osakondadesse transportimine toimub eraldi tasu eest.

Männiku
20 KMPL
Mustamäe
2 KMPL
Pärnu
1 KMPL
Rakvere
2 KMPL
Tartu
2 KMPL
Tarne
küsige tarneinfot kliendihaldurilt


     TELLIMISINFO

Saadetud tellimuse eest ei pea koheselt tasuma, vaid pärast tellimuse esitamist võtab Puumarketi kliendihaldur teiega ühendust ning teeb teile hinnapakkumise koos tarneaegade ja vajadusel transpordiinfoga.

    MAKSMINE

Läbi veebi tellimust esitades on võimalik oma ostu eest tasuda ettemaksu arve alusel. Makseinfo saadetakse teile koos hinnapakkumisega.

Lisaks on võimalik tasuda müügiosakonnas kohapeal maksekaardiga või sularahas.

Vaata lisainfot

     TRANSPORT

Puumarket soovib muuta teie kauba tellimise ja kohale toimetamise võimalikult mugavaks ning pakkuda mitmekesise valikuga veoteenust:
  • pakume kaupade kohale toimetamiseks kullerteenust
  • suuremahulistele ja rasketele kaupadele (näiteks kivid, plokid, puitmaterjal) pakume tõstega transporti
  • lisaks on võimalik Puumarketi müügiosakondades rentida haagist
Tellimuse esitamisel märkige, kas soovite transporti ning me leiame sobiva transpordivahendi igas pikkuses ja kaalus materjalile.

Seotud tooted

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal