Hind 29,00 €/TK

Kliendihind 26,10 €/TK
Tootekood 110928
Tarneaeg tellitavale kaubale küsige tarneinfot kliendihaldurilt 

Exterior (WBP) markeeringuga kasevineerid sobivad välistingimustes kasutamiseks, plaatide kokkuliimimiseks kasutatav liim (fenool-formaldehüüdvaik) on veekindel. NB! Veekindel liim tagab, et spoonikihid vee toimel ei eraldu, aga plaadi välispind ise pole veekindel, seega tuleks plaat katta veekindlust tagava ja välitingimustesse sobiva värvi, laki või peitsiga.

WG lühikirjeldus: lihvitud, lahtised defektid, oksakohad ja pinnapraod. Kasutamiseks pinna välisilme osas vähenõudlikes kohtades. Kasutatakse enamjaolt ehituses, kus pole oluline pinnaviimistlus. Lisaks kasutatakse kattematerjalina (avade katmine, toodete pakendamine), betoonivalutöödel rakisena, detailide šabloonidena, mööblikarkassidena, riiulimaterjalina ning seinapaneelidena. NB! Sileda aluspinnana ei sobi, sest tootel võib esineda pinnapragusid.br>
Niiskuskindlat kasevineeri kasutatakse sise- ja välistingimustes: ehituses, transpordi vahendites, pakenditööstuses, mööbli valmistamisel, sisustuselementides, mänguväljakutes.

Vineer on üks enimkasutatud puitmaterjal kaasaegses maailmas. Tema positiivsed küljed on tugevus, painduvus ja vastupidavus. Vineeri toodetakse paaritust arvust spoonikihtidest. Spoonikihid pressitakse ja kuumutatakse – liim kuivab kuumuse toimel ning liidab spooni kokku. Seejärel vineer lõigatakse ja vajadusel lihvitakse.