Liitudes Puumarket PRO Partneriga on Teil mitmeid eeliseid!

Tulge Puumarketi krediidikliendiks!

Puumarketi krediidikliendi lepinguga on Teil oma personaalne kliendihaldur, kes teeb Teile alati parimapakkumise.
Samuti arvega ostmisel fikseeritud maksetähtaeg ning vastavalt ostumahule soodustused.

Leidke lähim Puumarketi müügiesindus ja valige kliendihaldur Tallinnast Männiku või Mustamäe müügiosakonnast, Tartust, Pärnust või Rakverest:

Siivi Pehme

Siivi Pehme

Müügispetsialist
Mob. 5333 7465
siivi.pehme@puumarket.ee

Marge Jugasaar

Marge Jugasaar

Müügispetsialist
Mob. 5347 6041
marge.jugasaar@puumarket.ee

Ando Liiv

Ando Liiv

Müügispetsialist
Mob. 5811 4827
ando.liiv@puumarket.ee

Juhan Loige

Juhan Loige

Müügispetsialist
Mob. 5386 6006
juhan.loige@puumarket.ee

Krista Samm

Krista Samm

Müügisekretär
Mob. 522 4445
krista.samm@puumarket.ee

Ando Kaarmäe

Ando Kaarmäe

Kliendihaldur
Mob. 5348 8021
ando.kaarmae@puumarket.ee

Ülari Tohver

Ülari Tohver

Kliendihaldur
Mob. 516 3786
ylari.tohver@puumarket.ee

Roman Antipov

Roman Antipov

Kliendihaldur
Mob. 506 3953
roman.antipov@puumarket.ee

Andres Liivoja

Andres Liivoja

Kliendihaldur
Mob. 5826 7726
andres.liivoja@puumarket.ee

 

Meelis Kaupmees

Meelis Kaupmees

Osakonnajuhataja
Mob. 528 2537
meelis.kaupmees@puumarket.ee

Kati Tooming

Kati Tooming

Sekretär
Mob. 5860 0406
kati.tooming@puumarket.ee

Marko Jomm

Marko Jomm

Müügispetsialist
Mob. 5333 4506
marko.jomm@puumarket.ee

Hannes Hallmets

Hannes Hallmets

Müügispetsialist
Mob. 508 9702
hannes.hallmets@puumarket.ee

Sven Pihelpuu

Sven Pihelpuu

Müügispetsialist
Mob. 528 5230
sven.pihelpuu@puumarket.ee

Marko Ojap

Marko Ojap

Müügitoe spetsialist
Mob. 516 2794
marko.ojap@puumarket.ee

Marek Maurer

Marek Maurer

Müügitoe spetsialist
Mob. 515 5886
marek.maurer@puumarket.ee

Aimar Koolmeister

Aimar Koolmeister

Kliendihaldur
Mob. 523 7677
aimar.koolmeister@puumarket.ee

Sven Aruväli

Sven Aruväli

Kliendihaldur
Mob. 515 5790
sven.aruvali@puumarket.ee

Sven Marmei

Sven Marmei

Kliendihaldur
Mob. 502 2039
sven.marmei@puumarket.ee

Kauri Kasemägi

Kauri Kasemägi

Osakonnajuhataja
Mob. 501 5475
kauri.kasemagi@puumarket.ee

Mari-Liis Mihkelson

Mari-Liis Mihkelson

Müügispetsialist
Mob. 5598 6872
mari-liis.mihkelson@puumarket.ee

Rainer Korjuhin

Rainer Korjuhin

Müügispetsialist
Mob. 5886 8532
rainer.korjuhin@puumarket.ee

Anneli Narits

Anneli Narits

Müügispetsialist
Mob. 5307 2398
anneli.narits@puumarket.ee

Dana Makejenko

Dana Makejenko

Müügispetsialist
Mob. 5830 3938
dana.makejenko@puumarket.ee

Kristjan Lemba

Kristjan Lemba

Kliendihaldur
Mob. 5300 4780
kristjan.lemba@puumarket.ee

Annika Kolk

Annika Kolk

Kliendihaldur
Mob. 5830 3755
annika.kolk@puumarket.ee

Marko Viljus

Marko Viljus

Müügijuht
Mob. 5326 7121
marko.viljus@puumarket.ee

Ivo Tombak

Ivo Tombak

Osakonnajuhataja
Mob. 5566 4285
ivo.tombak@puumarket.ee

Annika Nurmoja

Annika Nurmoja

Müügispetsialist
Mob. 525 5850
annika.nurmoja@puumarket.ee

Mare Andresen

Mare Andresen

Müügispetsialist
Mob. 5822 5866
mare.andresen@puumarket.ee

Liis Tamm

Liis Tamm

Müügispetsialist
Mob. 5336 3831
liis.tamm@puumarket.ee

Katrin Vainola

Katrin Vainola

Kliendihaldur
Mob. 5300 8004
katrin.vainola@puumarket.ee

Indriko Nurmoja

Indriko Nurmoja

Kliendihaldur
Mob. 5344 8333
indriko.nurmoja@puumarket.ee

Kaido Kõlvart

Kaido Kõlvart

Osakonnajuhataja
Mob. 505 2560
kaido.kolvart@puumarket.ee

Irina Järv

Irina Järv

Müügispetsialist
Mob. 5341 9377
irina.jarv@puumarket.ee

Liivo Uueni

Liivo Uueni

Kliendihaldur
Mob. 513 3604
liivo.uueni@puumarket.ee

Ergo Petermann

Ergo Petermann

Kliendihaldur
Mob. 5282655
ergo.petermann@puumarket.ee

Pille Mägi

Pille Mägi

Osakonnajuhataja
Mob. 503 8999
pille.magi@puumarket.ee

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal