Bauroc

Plokid, sillused

Bauroc AS is a company that belongs to the on Bauroc International group. Its main field of activity is producing Bauroc half porous conctere products. Bauroc follows the requirements of international standards ISO 9001:2008 ja ISO 14001:2004 nõuetest. Bauroc offers high quality and modern building materials – autoclaved porous concrete. Its producing is environment friendly and economic.

Bauroc

https://bauroc.ee/tooted/Bauroc tooteperekonda kuuluvad:

Bauroc valmistab poorbetoontooteid, pakkudes kõrgetasemelist ja kaasaegset ehitusmaterjali – autoklaavitud poorbetooni, mille tootmine ja kasutamine on keskkonnasõbralik ja säästlik. Tooteid arendatakse ja täiustatakse, valikut (nomenklatuuri) laiendatakse, kusjuures alati on tagatud toodete omaduste stabiilsus ja loodushoidlik (loodust säästev) tootmine.

Bauroc toodete toorained on peeneksjahvatatud kvartsliiv, portlandtsement, lubi, looduslik kips, vesi ja alumiiniumpulber. Tooted on asbestivabad. Oma tugevuse saavutavad tooted autoklaavimisprotsessi käigus ja on seega koheselt kasutatavad (ei vaja järelkivinemist). Poorbetoontooteid valmistatakse bauroc tehases erinevate tihedustega. Plokke valmistatakse keskmise kuivtihedusega 300 kg/m³, 375 kg/m³, 425 kg/m³, 535 kg/m³   ja 575 kg/m³ ning silluseid ja paneelid keskmise kuivtihedusega 500 kg/m³. See tagab toodetele erinevad tugevus- ja soojusisolatsiooni omadused.

bauroc_logo
Rocks