Menüü

Cembrit

Ehitusplaadid

Fassaadi- ja ehitusplaadid kestvaks ehitamiseks

Cembriti kiudtsemendist ehitusplaadid sobivad suurepäraselt fassaadide ja siseruumide pindade katmiseks. Cembriti toodete toorained on tselluloos, modifitseeritud kiud ja tsement, tänu millele on tooted tugevad ja ilmastikukindlad ning taluvad hästi igapäevaseid lööke. Kõik tooted valmistatakse FSC-sertifikaadiga tarnijatelt hangitud männi või kuuse puitmassikiust.

Cembriti tooted ei sisalda keskkonnale ohtlikke aineid. Tooted värvitakse veepõhiste akrüülvärvidega, milles kasutatakse pigmendina peamiselt anorgaanilisi raudoksiide. Tõhusat toimivust ja usaldusväärset keskkonnasäästlikkust hindavad kiudtsementtoodete kasutajad peaksid eelistama tooteid, mis on läbinud tunnustatud laborite katsed ning mis ei sisalda tõendatult asbesti ega muid kahjulikke aineid, näiteks sepioliiti ja formaldehüüdi.

Lihtne hooldus, kauakestev eluiga

Cembriti tooteid on lihtne hooldada. Lihtsalt puhtana hoitavate pindade puhastamine toimub kiiresti ja kulub vähem puhastusaineid, mis vähendab hoolduskulusid. Väiksem puhastusainete kulu vähendab ka keskkonnamõju. Tooted on loodud taluma äärmuslikke ilmaolusid ning nende hooldamine ei tekita peaaegu üldse kulusid. Kiudtsementtoodete hea vastupidavus tagab nende pika kasutusea. Tänu sellele kulub uute toodete valmistamiseks vähem ressursse. Kui tooteid tuleb asendada, on neid lihtne konstruktsioonist eemaldada, sest suurem osa kiudtsementplaatidest kinnitatakse mehaaniliselt. See võimaldab elemente lihtsal moel vahetada ilma konstruktsioone lammutamata.

Cembriti fassaadi- ja ehitusplaatide hinnanguline kasutusiga on 40–60 aastat, kui plaatide paigaldus ja kasutamine vastavad nõuetele.

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal