Suvel on kõigi lemmiktegevuseks sõpradega aja veetmine, grillimine ning mis seal salata – niisama ilusast ilmast rõõmu tundmine. Paljud kolivad suveks maakodudesse ning suvilatesse ning need, kellel endal see võimalus puudub, tunnevad rõõmu teiste kodudest. Päikeseliste päevade ja sumedate õhtute keskpunktiks saavad kindlasti väliköögid, kus sünnivad hõrgud road ja meeldejäävad hetked.

Tavapäraselt rajatakse väliköök aia või krundi tagumisse nurka, kuid loomulikult peab jälgima privaatsust, ilmakaari, naaberkruntidel olevaid ehitisi ja muud. Kui koht on välja valitud, tuleb mõelda, kui kapitaalselt soovitakse projekt ette võtta. Kas piisab lihtsast varjualusest või on plaanis rajada avatud aiamaja taoline ehitis.

valikook

valikook2

Suveköögi teeb kahtlemata mõnusaks võimalus kogu söögivalmistamine kohapeal ära teha, alates salati hakkimisest kuni lesta suitsutamiseni. Seega on väga teretulnud mahukas tööpind, suitsuahi ja gaasigrill. Soovi korral saab näiteks kamina ehitada fiboplokkidest ning seejärel katta erinevate looduskividega, mis annavad tohutult mänguruumi.

valikook3

Väliköögi võib rajada maa- või paekividest seina äärde, mis pakub varju liigse tuule ja päikese eest või miks mitte lehtlasse. Hea, kui on olemas korralik vundament ja kivist või puidust põrand, mida on lihtne hooldada.

valikook4

Suurema projekti puhul tasub kindlasti mõelda veevarustuse olemasolule, mis lihtsustab oluliselt väliköögis toimetamist.

valikook5

Olulisel kohal on mööbel, mis võiks olla võimalikult mugav, arvestades, et ilmselt saab seal suviti nii mõnigi päev õhtusse veeretatud. Seega on soovituslik välikööki mahutada korralik laud ja pehmete katetega toolid. Praegu on populaarne kunstmaterjalist aiamööbel, mida on lihtne hooldada ja mis näeb soliidne välja.

valikook6

Pea kohustuslikud on lopsakad lillesülemid, mis loovad interjööri hubasust ja suvist kergust. Ka muud elemendid, nagu toredad puuvillast valguspallid, küünlad ja pleedid tekitavad koduse tunde ning kutsuvad esile sõprade tungivad sooviavaldused mõni õhtupoolik väliköögis veeta.

valikook7

Allikas: moodnekodu.ee

 

 

Logi sisse

Vaata saadavust kauplustes

Saadaval ainult esindustes!

Rendihaagise teenuse tellimine on võimalik vaid Puumarketi müügiesinduses kohapeal!

Liitu uudiskirjaga

Meie igakuise uudiskirja peamised teemad on: Kasulikud töövõtted ja õpetused, artiklid puidust ja ehitamisest, uued kaubamärgid ja tooted Puumarketi tootevalikus, info sooduspakkumiste, kampaaniate ja palju muu kohta.

 

Puumarketi uudiskirja tellijana oled esimesena kursis toimuvaga. Loe eelmisi uudiskirju siit!


PÄRING

Küsin infot

Teeme parima pakkumise!

  • Kodulehe kaudu või e-kirja teel saadetud tellimusele/päringule tehakse alati hinnapakkumine – st. veebis kuvatud hinnad ei ole alati fikseeritud.
  • Puumarketi veebist tellimine on lihtne, mugav ning ei kohusta Teid tellimuse eest koheselt tasuma.
  • Registreeritud kasutaja näeb kõiki oma varasemaid tellimusi.

Kuidas veebist tellida?

  • Lisage soovitud tooted ostukorvi, sealjuures kontrollige kindlasti toote saadavust Teile sobivas osakonnas;
  • valige, kas tulete tellimusele ise järele või tellite transpordi;
  • täitke vajalikud andmed ning valige sobiv müügioskond, kuhu tellimuse suunate;
  • ostukorvis saate enne lõplikku tellimuse vormistamist muuta toodete koguseid või tooteid ostukorvist eemaldada;
  • ostukorvis maksmist ei toimu vaid teile saadetakse peale täpsustamist (toodete tarneajad, kogused jms) pakkumine;
  • kui kõik andmed, kogused, transport ning valitud osakond vastavalt Teie soovile, esitage tellimus.

Alles peale tellimuse esitamist võtab Puumarketi müügikonktakt Teiega ühendust, et täpsustada vajalikud tooted ja kogused. Puumarketi kontaktisik teeb Teile alati hea pakkumise!

Vaata kõiki tooteid siit!