Menüü

Puumarketi puidusalongid

Puumarketi puidusalongid pakuvad klientidele täielikku ülevaadet meie parimate koostööpartnerite toodetest: voodri- ja terrassilaudadest, saunamaterjalidest, lisaks eksponeerime ka saunade visuaalseid valmislahendusi. Kõigil külastajatel on võimalus tooteid kohapeal vaadelda ja erinevate lahendustega tutvuda, sest materjali nägemine suuremal pinnal, katsumine, valimine ning omavahel sobitamine on hoopis teine asi, kui internetist valimine.

Puidusalongidega saame kliendile pakkuda inspiratsiooni suurepärase kodu loomiseks.

Tutvuge salongiga
Puumarketi puidusalongid asuvad:

Tallinnas Mustamäe, Laki 3a

Tartus Ringtee 37b

Oleme avatud:

E-R kell 8.00-18.00

L kell 9.00-15.00

 

Tulge planeerima

Puidusalongidesse olete oodatud nii oma kaaslase kui arhitektiga, kuna oleme teile loonud suurepärased ja mugavad tingimused aruteluks ja kavandamiseks otse tootenäidiste keskel. Salongides on ka meie koolitatud müügipersonal, kes oskavad teile küsimuste tekkimisel vastuseid leida. Kui te kohe otsustada ei suuda, ärge muretsege – salongides on spetsiaalselt selleks otstarbeks mõeldud tootenäidiste riiulid, kust on võimalik soovitud materjalid tasuta koju kaasa võtta, et neid vastavas olustikus visuaalselt sobitada.

Küll aga palume tähele panna, et puidusalongis on esindatud eelkõige eksklusiivsemad materjalid, mistõttu tuleb arvestada, et paljusid tooteid ei ole võimalik kohe laost soetada ning tarneajad võivad olla tavapärasest pikemad. Küll aga on lõpuks teie unistustele vastav materjal seda ootamist väärt.

Meie tootevalik

Oleme Eesti suurim ning kõige laiema puitmaterjalide valikuga kauplus, ühtlasi ametlik edasimüüja sellistele tootjatele ja kaubamärkidele nagu Thermory, Puidukoda ja Woodmood. Seega on meie esmane eesmärk anda ülevaade tootjate kaubavalikust ning luua kliendile lisaväärtust erinevate ideede ja võimaluste näol.

Võtke ühendust

Soovite mõne konkreetse toote kohta infot või lihtsalt tagasisidet anda – oleme teie teenistuses.    Puit ja ehitusmaterjalid
    Ülal