Puumarket avas Tartus uue kauplusehoone

21.05.2021

Tartu Puumarketi uue kaupluse näol on tegemist innovaatilise ristkihtpuidust ehitisega, mis toetab meie väärtusi ning peegeldab kaasaegset ja kõrgetasemelist ehituskvaliteeti.

TEN Arhitektide projekteeritud ning Tartu Ehitus AS poolt ehitatud hoone suurendab Ringtee tänaval asuva Tartu Puumarketi poe pinda ca 600 ruutmeetri võrra. Puumarketi uus kauplus asub Tartus, aadressil Ringtee 37b.

Pilt: Mati Reinhold, Asko foto

„Uus ja kaasaegne kauplus on hüppelauaks kiirema ja kvaliteetsema klienditeeninduse suunal terves Lõuna-Eestis. Esmalt tähendab see loomulikult oluliselt mugavamat klienditeenindust, kuid ka laiemat tootevalikut nii puidu kui ka üldehitusmaterjalide osas,“ sõnab Puumarketi juhatuse esimees Toomas Pärtel.

„Teiseks uueks lahenduseks on ka Tartu poes puidusalongi avamine, mis võimaldab meil näidata suurtel pindadel tööstuslikult viimistletud sise- ja välisvoodrilaudu, termotöödeldud puitu, saunatooteid ja laia valikut erinevaid terrassimaterjale. Ise materjali nägemine, katsumine ja koha peal valimine on hoopis teine asi,“ lisab Pärtel.

Tartu osakonna uuendamine on käsil juba mitmeid aastaid

Näiteks pakub Puumarket alates eelmise aasta suvest ka Lõuna-Eesti klientidele teenustööna 13,5 meetriste liimpuit- ja liimkihtpuittalade vajalikku pikkusmõõtu lõikamist. Lisaks läbis eelmise aasta sügisel uuenduskuuri laoteeninduse süsteem.

„Me hindame oma klientide aega ja töötame pidevalt selle nimel, et kliendi poolt välja valitud kaupade kättesaamine oleks võimalikult kiire. Sügisel võtsime Tartu osakonnas kasutusele järjekorranumbri süsteemi, mis pakub kliendile parema ülevaate laoteeninduse kulgemisest ning muudab kauba kättesaamise mugavamaks. Kokkuvõtvalt võime öelda, et nüüd on Tartumaa ja Lõuna-Eesti inimesed Puumarketi poolt oluliselt paremini ja kiiremini teenindatud,“ on Toomas Pärtelil hea meel tõdeda.


Puumarketil on kogemusi puit- ja ehitusmaterjalide jae- ja hulgimüügiturul aastast 1991. Tänavu tähistab ettevõte 30. juubelit. Ettevõttel on kokku viis müügiosakonda üle Eesti –kaks Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Rakveres, kus töötab üle 90 inimese. 2020. aastal oli ettevõtte käive enam kui 30 miljonit eurot, millest rohkem kui kolmandiku moodustab üldehitusmaterjalide müük.

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal