Menüü

Puumarket lõi valdkonna tipptegijatele uued ametikohad

26.04.2018

Juhtkonnaga liitusid valdkonna tipptegijad Reigo Oras ja Priit Tamm.

2018 aasta kevadel asus Puumarketi ostuosakonda juhtima Reigo Oras, kellel on pikaajalised kogemused töötamisel ehitusmaterjalide müügi- ja tootmisettevõttes Optimera ja Krimelte. Samuti ettevõtte uueks müügidirektoriks valitud Priit Tamm omab laiapõhjalist kogemust ehitusvaldkonnast, olles töötanud erinevatel teenuse müügiga seotud ametikohtadel ehitusettevõtetes ning on oma viimases ametis arendanud terviklahenduste müüki Kesko Senukai Estonias.

„Kasv ja areng saavad toimuda ainult läbi edukate muudatuste elluviimise. Sellega seoses sai täiendust ka Puumarketi juhtkond kahe oma ala tipptegijaga, kes astusid Puumarketi uutele ametipositsioonidele,“ selgitas ettevõtte tegevjuht Toomas Tauk.

Puumarketi juhtkonna uute liikmetena näevad Reigo Oras ja Priit Tamm enda sõnul võimalust muuta Puumarket parima teenindusega ehitusmaterjalide müügiettevõtteks Eestis. Samuti on eesmärgiks läbi sortimendi juhtimise ning selle laiendamise tuua Puumarketi kaubavalikusse rohkem konkurentsivõimelisemaid tooteid.

Värskete tulijatena hindavad mehed kõrgelt Puumarketi kaubamärgi tuntust puitmaterjalide müügiturul ja ettevõttes töötavaid inimesi. „On näha, et Puumarket kui meeskond soovib kiiresti areneda ja on jäädud truuks oma traditsioonilisele kontseptsioonile, keskendudes puit- ja üldehitusmaterjalide müügile. Puumarket on ka tugev projektimüüja ja koostööpartner majatehastele, samuti hulgimüüja teistele jaekettidele. Pidevalt kasvav klientide arv annab märku ettevõtte läbimõeldud sortimendist ja heast teenindusest,” ütles Tamm.

Oras tõdes, et ehitusmaterjalide turgu Eestis on viimaste aastakümnete jooksul ilmestanud tõusud ja mõõnad, kuid hetkel liigub turg veel selgelt tõusu suunas. “Puumarket on oma nišši leidnud, olles spetsialiseerunud eelkõige puitmaterjalide pakkumisele ja see on taganud ka soovitud edu. Võistlemine suurte ehitusmaterjalide kettidega oleks kindlasti olnud raske või isegi mõttetu,“ nentis ta.

Tamm lisas, et ehitusmaterjalide turg on hetkel kasvufaasis, aga samas kasvab ka konkurents. “Puumarket on koht, kus tegijad aega ja raha kokku hoiavad. Jäägu meie klientidel rohkem aega töö jaoks,” ütles ta.

Soovime Reigole ja Priidule edu ja kordaminekuid.

Puumarket AS

 


Loe pressiteate originaalversiooni.

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal