Menüü

Rakvere osakond asub nüüd uuel aadressil

12.01.2016

Lagunev asfaltplats ja väsima hakkavad hooned vanas asukohas viisid Puumarketi uude paika, kuhu pääsevad paremini ligi kaubaautod ja hoone ise on juba kaugelt märgatav.

Puumarketi Rakvere osakond asub nüüd uuel aadressil, Ringtee 3. ASi Puumarket juhatuse esimees Marti Rehemaa avaldas lootust, et uus asukoht annab nende ettevõttele mitu eelist.

Rakvere mõistes on tegemist väga keskse ja nähtava kohaga, kust sõidab iga päev mööda suur hulk inimesi. Me oleme senisest oluliselt paremini pildil.  Uus asukoht, Bauhofi ja Puumarketi lähedus tekitab nende klientide seas sünergia – Bauhofiga ollakse küll konkurendid, aga see annab kliendile võimaluse valida. “Meie kaupade sortiment on piisavalt erinev, et üksteist pigem täiendada.

Kolmanda eelisena tuleks mainida paremat ligipääsetavust, kuigi maanteeamet ei nõustunud senise mahapöördega ja arendajal tuli ehitada täiesti uus tee Puumarketi territooriumist kuni olemasoleva ringristmikuni. Arvestatav kulu, aga tänaseks on tee valmis ja kõik, kes seda on kasutanud, kiidavad lahendust. Tee on piisavalt lai nii sõidu- kui veoautodele,” kõneles Marti Rehemaa. Hea ligipääsetavus on Puumarketile aga ülioluline, sest nende kaup tuuakse kohale ja tihti ka viiakse suurte veoautodega.

Rägavere teel koliti ära eeskätt seepärast, et aasta aastalt suurendab Puumarket oma toodete sortimenti ja senine territoorium Rägavere teel jäi neile lihtsalt kitsaks. Uues asukohas on pind rohkem kui poole suurem – lisaks välisterritooriumile suurendati oluliselt ladude ja kaupluse pinda. Pealegi hakkasid Rägavere teel Puumarketi esine asfaltplats ja kasutatavad hooned tasapisi väsima.

Uues asukohas on Puumarketi kasutada umbes 30 protsenti suurem kütmata laopind. Kui varasemalt kasutati kahte halli, siis nüüd tegutsetakse ühes suures hallis. Veel lisanduvad katusealused kuivale puidule ja ehitusmaterjalidele. Oluliselt suureneb köetav kauplusepind, mis võimaldab klientidele pakkuda suuremat sortimenti kaupu – Rakvere klientideni jõuavad edaspidi ka need kaubad, mida ruumipuudusel seni siin pakkuda ei saanud.

Rohkem kaupu on ladudes ladustatud ka riiulitele, mis tähendab kiiremat ja mugavamat teenindust, kaupade kokkupanekut ja autodele laadimist. Puumarketi mugavamaks külastamiseks on parkimisvõimalus poe juures. Kui siiani tuli auto ruumipuudusel jätta värava taha ja tulla sealt kauplusesse materjali vaatama või ostu vormistama, siis nüüd on meil piisavalt parkimiskohti otse poe ees.

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal