Puidust või looduslikust kivist terrass, kui ta on juba igapäevases kasutuses, vajab pinnakaitset erineva mustuse ja keskkonnast tuleneva saaste ja sambla tekke eest.

Kõik puidust või erinevast looduskivist pinnad, mida on raske puhastada või nõuavad rohkem pingutust, on võimalik töödelda vedelikke hülgavaks ja kergesti puhastatavaks. Lisaboonusena väheneb sambla kasvuvõimalus kaitsevahendiga töödeldud pinnal. Kõik kaitsekihiga kaetud pinnad saavutavad UV kaitse. Selliste pindade puhastamiseks nanotöötluse järgselt kaob ära vajadus kasutada tugevatoimelisi puhastusvahendeid. Kaitsevahendiga töödeldud pindu võib edaspidi puhastada vee ja harjaga ning kasutada kaubanduses saada olevaid puhastusvahendeid. Edaspidine vähene kemikaalide kasutus igapäevaseks puhastamiseks aitab säästa Sul ümbritsevat keskkonda erinevate kemikaalide eest ja järgida rohelist mõttemaailma.

Puidust aiamööbli kaitsmiseks soovitame Nano Puit & Kivi, mille kaitsekiht püsib kuni 3 aastat. Töödeldud pind on hingav, happevihmakindel ning annab UV kaitse.

terrass1

Toode annab töödeldavale pinnale ennetava kaitse mustuse, vee ja õliste vedelike eest, pannes need lihtsalt ära voolama pinnalt. Vahend katab töödeldavad pinnad õhukese silmale nähtamatu kihiga, mis koosneb iseorganiseeruvatest haardumist takistavatest osakestest tekitades sellega pinnale hüdro- ja oleofoobse kaitsekihi. Selle tulemusel läbi vedelike pindpinevuse haakub pinnaga vähem vedelikke ja seeläbi püsib pind puhtam ning ei paisu ega mädane.

Kasutuskohad: Nano Puit & Kivi pinnakaitsevahend sobib lisaks puidust aiamööbli kaitsmisele ka : töötlemata puit, graniit, rõdud, lehtlad, terrakota, tellis, looduslik kivi, pesubetoon, krohvitud pinnad, valatud plaadid, samuti ka töötlemata tiigipuu. Kasutatakse kiviskulptuuride, aiamööbli, veranda- ja trepipiirde, auto varjualuste jms kaitseks.

TOODE:
Kaitse kuni 5 aastat Nano Kivi Premium

KASUTADA POLEERITUD KIVIPINDADE KAITSEKS
Kaitseb materjale: GRANIIT, KILTKIVI, MARMOR, BAMBUS, LUBJAKIVI, TERRAKOTA, BETOONKIVI, TELLISED, LOODUSLIK KIVI
Töödeldud pind hülgab vett, punast veini, kohvi, õli ja teisi vedelikke.
Kaitsevahendiga töödeldud pinnal UV KAITSE.

Allikas: Nanomaxi.ee