Tuletõkkekaitse Holz Prof 20L toonitudTootekood: 112320

167.00 TK

"Tellitav" märgistusega tooted ei ole laos.

TK

Puumarket pakub oma klientidele võimalust tasuda ostude eest osadena LHV või Inbank järelmaksuga või Indivy osamaksetega.

Holz Prof on veebaasil vedelik, mis sisaldab kuni 30% raud (III) divesinikfosfaati. Holz Prof on tule- ja plahvatuskindel, lõhnatu, värvitu, ei sisalda lenduvaid aineid, keskkonnasõbralik. Holz Profi tuleb säilitada ja transportida hermeetiliselt suletud originaalpakendis ja toidukaupadest eraldi. KASUTUSALAD: Holz Profi kasutatakse erinevate hoonete puitelementide (näiteks: fassaadid, terrassid, katused jne) tuletundlikkuse klassi parandamiseks. Puidukaitsevahend toimib nii põlemise kui süttimise vastu ning sobib leht- ja okaspuidu töötluseks sise- ja välistingimustes. Toodet ei kasutata pindadel, mis on juba kaetud värnitsa, laki, värvi või muu hüdrofoobse ainega. OMADUSED JA EELISED: Holz Prof on sügavimbuv ja seondub keemiliselt puiduga, tagades selle efektiivse ja pikaajalise kaitset. Toode muudab puidu raskestipõlevaks ja -süttivaks ning suurendab töödeldud puidu tugevusnäitajaid. Holz Prof tagab topeltkaitset puidu nii tule kui ka ilmastiku mõjude eest. Toode säilitab puidu tekstuuri ega takista õhutsirkulatsiooni. Ei mõjuta puidu liimimise ega hilisema värvimise võimalusi. Toote säilitustemperatuur ei tohi olla alla –5 ?C. Säilimisaeg on 24 kuud.

Kuvatud on reaalne saadavus kauplustes ja see võib jooksvalt muutuda.

Lõpumüügi- ja soodustooted on saadaval vaid osakonnast, kus on näidatud toote reaalne laoseis. Nende toodete teistesse osakondadesse transportimine toimub eraldi tasu eest.

Männiku
Tellitav
Mustamäe
Tellitav
Pärnu
Tellitav
Rakvere
Tellitav
Tartu
Tellitav
Tarne
2-5 tööpäeva


     TELLIMISINFO

Saadetud tellimuse eest ei pea koheselt tasuma, vaid pärast tellimuse esitamist võtab Puumarketi kliendihaldur teiega ühendust ning teeb teile hinnapakkumise koos tarneaegade ja vajadusel transpordiinfoga.

    MAKSMINE

Läbi veebi tellimust esitades on võimalik oma ostu eest tasuda ettemaksu arve alusel. Makseinfo saadetakse teile koos hinnapakkumisega.

Lisaks on võimalik tasuda müügiosakonnas kohapeal maksekaardiga või sularahas.

Vaata lisainfot

     TRANSPORT

Puumarket soovib muuta teie kauba tellimise ja kohale toimetamise võimalikult mugavaks ning pakkuda mitmekesise valikuga veoteenust:
  • pakume kaupade kohale toimetamiseks kullerteenust
  • suuremahulistele ja rasketele kaupadele (näiteks kivid, plokid, puitmaterjal) pakume tõstega transporti
  • lisaks on võimalik Puumarketi müügiosakondades rentida haagist
Tellimuse esitamisel märkige, kas soovite transporti ning me leiame sobiva transpordivahendi igas pikkuses ja kaalus materjalile.

Seotud tooted

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal