Menüü

Tuletõkke puidukaitsevahend Holz Prof

Tulekaitse immuti Holz Prof on kergelt pinnale kantav värvitu ja lõhnatu puidukaitsevahend, mis ei vaja lisaks lõppkatet. Holz Prof on inimestele, loomadele ja keskkonnale ohutu immutusvahend.

Pildid: Holz Prof


Miks valida tuletõkke immutusvahend Holz Prof?

Puidu immutusvahend Holz Prof on sertifitseeritud erinevate puuliikide jaoks – pehmest puidust (nt mänd) kõvadeni (nt tamm), eksootilistest liikidest modifitseeritud puiduni. Holz Prof tuletõkke immutusvahendit kasutades saavad puidutöötlusfirmad taotleda immutatud puidule CE-markeeringu. Holz Prof’i võib kasutada nii sise- kui välistingimustes. Patenteeritud tehnoloogia tagab puidule efektiivse pikaajalise tulekaitse, muutes sel viisil materjali vastupidavamaks.

Puidu katmine tulekaitse immutusvahendiga võib muuta mõne puuliigi pinnavärvi. Tuletõkke puidukaitsevahend Holz Prof on sügavimbuv ja keemiliselt hästi seonduv immutusvahend, mis ei moodusta pinnale kihti ja puit saab loomulikult hingata.

Holz Prof tulekaitse sertifikaadid ja testid

Tehase tootmisohje (FPC) sertifitseerimine toimub tõendamissüsteemi 1 alusel.

Holz Prof tootele on väljastatud Exova BM TRADA (Läti) poolt vastavussertifikaat nr TT-PRS-0111.

Tulekaitsevahend Holz Prof on edukalt läbinud erinevate maailmas tunnustatud akrediteeritud laborite ja sertifitseeritud keskuste katsetused ja testid.

  • Tuletundlikkuse euroklass B-s1-d0 vastavalt EN 13501-1 (EN 13823 ja ISO 11925-2).
  • Tulepüsivuse klass K110 ja K210 vastavalt EN 13501-2 (EN 14135, EN 1363-1 ja ISO 13943).
  • Tuletõkketestid vastavalt ISO 5660.
  • Põrandakatete tuletundlikkuse klass A2/B (fl )-s1 vastavalt EN ISO 9239-1.
  • Tehase tootmisohje (FPC ) sertifitseerimine toimub tõendamissüsteemi 1 alusel.

Holz Prof tulekaitse immutusvahendi kasutamine

Tulekaitse immuti Holz Prof on kergelt pinnale kantav puidukaitsevahend, mis ei vaja lisaks lõppkatet. Holz Prof on inimestele, loomadele ja keskkonnale ohutu immutusvahend.

Kasutamisel jälgi kasutusjuhendit! Tulekaitse immutusvahend Holz Prof kantakse pinnale pintsli ja/või rulli abil kolme kihina 60-minutilise intervalliga. Samuti on võimalik immutamine vannis, vaakumtöötlus või autoklaavimine. Töödelda ei tohi jäätunud pindu, samuti ei tohi Holz Prof-i segada teiste vahenditega! Immutusvahendit Holz Prof kantakse mustusest, tolmust, puukoorest jm puhastatud pinnale.

Kulu: 300 g/m2 (270 ml/m2) enamustele pehmetele ning kõvadele puiduliikidele, Ida-punase seedri jaoks 400 g/m2 (360 ml/m2).

HOLZ PROF-iga töödeldud puit ei vaja täiendavat kaitsekatet. Vajadusel saab töödelda dekoratiivkattega. Enne katmist peab puit olema kuiv ja vastama valitud viimistlusmaterjali niiskuse nõuetele. Enne katmist on alati soovitatav proovida väikest ala.

Kuivamisaeg sõltub materjalist ja kuivamistingimustest (temperatuur ja niiskus). Kuivamisaeg temperatuuril +200C ja õhuniiskusel 65% on umbes 24-72 tundi.


Tutvu Puumarketi Holz Prof valikuga ning küsi pakkumist projektimüügist!

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal