Menüü

Emotion Walls naturaalsest puidust dekoratiivplaadid!

19.10.2021

Eristuv, keskkonnasõbralik ning hubane. Need on ainult mõned märksõnad iseloomustamaks Eestimaise tootja Emotion Walls pakutavaid puidust dekoratiivplaate, mis on väljatöötatud koostöös mitmete Eesti tunnustatud kunstnike, sisedisainerite ja arhitektidega.

Puumarketi tootevalik keskendub peaasjalikult siseviimistlusmaterjalidele, mis toetavad looduslähedast elukeskkonda. Emotion Walls tooted väärtustavad puitu kui kvaliteetset keskkonnasõbralikku materjali oma naturaalsuse ja unikaalsete omadustega.

Plaatide kasutusvaldkond on lai. Need sobivad nii hubaseks seinakatteks koduinterjööris, aktsendiks eksklusiivsesse kontroriruumi ning restorani kui ka huvitavaks efektdetailiks modernsesse sauna. Emotion Walls plaadid on naturaalsed, soojad ja omanäolised.

Tulenevalt sellest, et tegu on loodusliku materjaliga, on iga plaat ja muster ainulaadne ning kordumatu. Kuna plaatide paigaldus on kiire ja lihtne, on igal inimesel võimalus muuta ruum omanäoliseks vaid mõne tunniga.

Dekoratiivplaate saab tellida kas viimistletuna (õlitatult, peitsitult ,lakitult) või viimistlemata kujul. Materjali valikus kasutatakse ainult kõrgeima kvaliteediga väärispuitu: tamm, pähkel, kirss, pöök, saar ning vaher.

Väga olulisel kohal on vastutustundlik tootmine, puidu taaskasutus ning võimalikult väike ökoloogiline jalajälg. Paneelide valmistamiseks kasutatav materjal pärineb 70% Eesti metsadest, kuid tootevaliku suurendamiseks tuuakse tooret sisse ka Saksamaalt, Rootsist, Ukrainast, Valgevenest ja Ühendriikidest.

Emotion Wallsi tooted on saadaval tellimustoodetena Puumarketis ning tootenäidistega saab tutvuda Puumarketi müügiesindustes.

Osta 1. novembrist kuni 20. detsembrini 2021 Puumarketist vähemalt 5 ruutmeetrit Emotion Walls tooteid, registreeri ost ning võida 6000€ väärtuses saunamaja päriseks! Lisaks on kampaaniaperioodil kõik Emotion Wall’s tooted Puumarketis 10% soodsamad! Vaata lähemalt siit!


Allikas: emotionwalls.com

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal