Menüü

Loo modernseid sisustuslahendusi akustiliste ribipaneelidega

11.07.2021

Kodu sisustades seisame tihtipeale valikute ees: materjali ja lahendusi, mille hulgast valida, on sadu kui mitte tuhandeid. Küll aga ei saa materjalidest rääkida ilma, et teemaks tuleks puit. See on üks eelistatumaid materjale, mis toob ruumi looduslähedust ja soojust.

Puitu saab sisekujunduses kasutada mitmeti: põrand, mööbel, pildiraamid, aksessuaarid ja palju muud. Üheks uudseks ning modernseks lahenduseks interjööri kaunistamisel on kasutada originaalseid ribipaneele, mis on nii visuaalselt kaunid kui ka hea helipidavusega.

Akustilised ribipaneelid Puumarketis

Akustiliste ribipaneelidega katad laed ja seinad stiilselt ja ainulaadselt. Paneelid loovad ereda ja sooja mulje, on tugevad ning lihtsasti paigaldatavad. Akustiliste paneelide pind on valmistatud ehtsast tammevineerist. Paneelid loovad kauni ja kaasaegse atmosfääri igat tüüpi ruumis. Tooteid saab paigaldada seintele ja lagedele. Liistud on alt hööveldatud 45-kraadise nurgaga, andes neile nn. visuaalselt kolmemõõtmelise sügavuse.

Soovitame paneele kasutada just akustliselt nõudlikes ruumides. Perforeeritud heli neelav raam ning sile, heli peegeldava pinna kombinatsioon muudab paneelid ideaalseks lahenduseks näiteks muusikat või kõneakustikat vajavatesse ruumidesse. Akustiliste paneelide müra neeldumisklass on C, tänu millele on need suurepärane valik nii avalikes kui ka eraruumides kasutamiseks.

Paigaldamine: Esmalt pange paneelid omavahel kokku ning seejärel kinnitage liistude vahelt pakendis olevate mustade kruvidega. Soovitatav naastude vahe on seintel 600 mm ja lael 400 mm. Kui laes on küte, järgige alati küttetootja juhiseid, milliseid materjale tohib kasutada ning mis kaugusele tuleb paneelid küttesüsteemist paigaldada.


Vaata kõiki seinapaneele ja saada päring – teeme Sulle parima pakkumise! Lisaks on akustiliste ribipaneelide näidised väljas Puumarketi Mustamäe ja Tartu osakonna puidusalongis. Tule vaata enda silmaga üle!

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal