Väike suvekodu, mis asub otse mere ääres, pakub kõike, mida hing ihaldada võiks. Suurele krundile mahub lisaks majale külalistemaja, paadikuur, saun ning avar paadisild. Ja muidugi ei saa üle ega ümber hingematvast vaatest merele.

Arhitekt Anna von Schewen on loonud sellest suveparadiisi, mida päike hellitab varahommikust hilisõhtuni. Rootsis Eknöses asuv elamukompleks on rajatud aastal 1962 ja läbinud uuenduskuuri 2008. Ruumi on seal küllaga — kogu maalapp on 15 300 m2 ja merelapp 5700 m2.

Kõik kolm hoonet on kohandatud ka talvel elamiseks. Peamaja on 30, külalistemaja 10 ja paadikuur 14 m2. Paadimaja on arhitekt kujundanud nii, et seda saab vajadusel kasutada kas külalistemaja või saunana. Majakeste sisustus on väga lihtne, kuid olemas on kõik vajalik. Väikse interjööri saab visuaalselt suuremaks heledate värvidega. Väga kompaktselt ja nutikalt on mahutatud elutuppa isegi väike kamin.

Allikas: moodnekodu.ee

Logi sisse

Vaata saadavust kauplustes

Saadaval ainult esindustes!

Rendihaagise teenuse tellimine on võimalik vaid Puumarketi müügiesinduses kohapeal!

Liitu uudiskirjaga

Meie igakuise uudiskirja peamised teemad on: Kasulikud töövõtted ja õpetused, artiklid puidust ja ehitamisest, uued kaubamärgid ja tooted Puumarketi tootevalikus, info sooduspakkumiste, kampaaniate ja palju muu kohta.

 

Puumarketi uudiskirja tellijana oled esimesena kursis toimuvaga. Loe eelmisi uudiskirju siit!


PÄRING

Küsin infot