E-tellimiskeskkonna kasutusjuhend

Kuidas eriolukorra ajal tellimust esitada:


Tellimuse esitamise ja selle täitmise kord

  • lisage soovitud tooted tootekataloogist ostukorvi, sealjuures kontrollige kindlasti toote saadavust teile sobivas poes
  • sisestage sooduskood, kui teil see on
  • valige, kas tulete tellimusele ise järele või tellite transpordi
  • täitke vajalikud arvelduse andmed ning valige sobiv müügioskond, kuhu tellimuse suunate
  • ostukorvis saate enne lõplikku tellimuse vormistamist muuta toodete koguseid või soovi korral tooted ostukorvist eemaldada
  • kui tellitavad tooted, arvelduse andmed, transport ning müügiosakond vastavad teie soovile, vajutage lingile „Esita tellimusˮ
  • järgmisena kuvatakse ekraanile kinnitus tellimuse edastamise kohta Puumarketile

Hiljemalt 2 tööpäeva jooksul peale tellimuse esitamist võtab Puumarket teiega ühendust, edastades teile lõpliku pakkumise koos tellimuse ajalise täitmise info ning maksetingimustega.

Tellimiskeskkonnast sooritatud tellimusel kuvatakse hinnad esialgu jaehindades. Sõltuvalt kokkulepetest ja tellimuse suurusest kujuneb tellimuse lõplik hind alles Puumarketi töötaja poolt saadetud pakkumises.

Puumarket ei toimeta keskkonnast tellitud kaupu kätte posti teel.

Tellitud kaupadele palume teie poolt tellimuse vormistamisel määratud Puumarketi kauplusesse järele tulla 7 päeva jooksul alates ajast, mil tellitud kaubad on laos olemas.

Tellitud kaupade kätte saamiseks peab esitama kassas tellimuse numbri.

Puumarket ei ole kohustatud kaupu komplekteerima, kuid vastavalt tellija soovile on seda võimalik teenusena pakkuda, kui kohapealne ajaline ning inimressurss seda võimaldab.

Tähelepanu!

  • Puumarketil on õigus mistahes ajal teha tellimiskeskkonnas muudatusi.
  • Puumarketil on õigus loobuda tellimuse täitmisest tehnilise vea olemasolul, mille tõttu on veebilehel toote hind olnud ekslik.

Tellimuse tühistamine või sellest taganemine

Teil on õigus enne toodete kätte saamist oma tellimust muuta või tühistada. Samuti on teil õigus tagastada veebilehelt tellitud kaubad 14 päeva jooksul, kui te ei ole tellitud kaubaga rahul. Tagastamistähtaeg lõpeb 14 päeva möödumisel alates päevast, mil toimus kauba üleandmine. Tagastatud kaup peab olema puudusteta, täiskomplektne ning kasutamata.

Garantii

Tarnitavate toodete garantiis lähtume võlaõigusseadusest tulenevatest õigustest ja kohustustest.

Osadele toodetele kehtivad tarnijapoolsed garantiitingimused. Need on kirjas vastava toote lisainfos.

Transport

Ehitusmaterjalide objektile toimetamiseks pakub Puumarket koostöös partneritega veoteenust, mille tingimustega saab tutvuda transpordilehelt.

Selleks, et teile ehitusmaterjalide hankimine veelgi mugavamaks muuta, lisasime oma teenuste valikusse ka haagise renditeenuse. Alates juunist 2018 on rendihaagised saadaval kõigis Puumarketi osakondades. Haagise renditingimustega saate tutvuda siin.

Privaatsus ja andmekaitse

Tellimiskeskkonnast kogutud isikuandmete privaatsus ja kaitse on Puumarketile tähtis, mistõttu töötleme isikuandmeid üksnes ulatuses, mis on vajalik teie teenindamiseks ning esitatud tellimuse täitmiseks. Puumarket edastab otseturundus-, kampaania- ja sooduspakkumisi üksnes juhul, kui te olete selleks oma nõusaoleku andnud.

Täpsemalt privaatsustingimuste ja andmekaitse kohta saate lugeda siit.