Tellimiskeskkonna kasutusjuhend

Kuidas tellida?
Puumarketi tellimiskeskkond on mõeldud klientide kiiremaks ja mugavamaks teenindamiseks, pakkudes laias valikus puit- ning üldehitusmaterjale. Keskkonda on võimalik kasutada nii registreerimata, kui ka registreeritud kasutajana. Kasutajaks registreerimisel tuleb teil esmalt luua konto.

Tellimuse esitamiseks:

  • Lisage soovitud tooted tootekataloogist ostukorvi ning valige sobiv Puumarketi kauplus, kuhu soovite kaupadele järele tulla
  • enne tellimuse esitamist saate ostukorvis muuta toodete koguseid või soovi korral tooted ostukorvist eemaldada
  • kui tellitavad tooted vastavad teie soovile, vajutage ostukorvis lingile „Vormista ostˮ
  • seejärel täitke nõutud andmeväljad ning vajutage lingile „Esita tellimus“
  • järgmisena kuvatakse ekraanile kinnitus tellimuse edastamise kohta Puumarketile.

Hiljemalt 2 tööpäeva jooksul peale tellimuse esitamist võtab Puumarket kliendiga ühendust, edastades kliendile lõpliku pakkumise koos tellimuse ajalise täitmise info ning maksetingimustega. Tellimiskeskkonnast sooritatud tellimusel kuvatakse hinnad esialgu jaehindades. Sõltuvalt kokkulepetest ja tellimuse suurusest, kujuneb tellimuse lõplik hind alles Puumarketi töötaja poolt saadetud pakkumises. Tellimus loetakse lõplikult esitatuks pärast kaupade eest tasumist. Keskkonnast tellitud kaubad saab kätte soovitud Puumarketi kauplusest tellimuse kinnitusel märgitud ajal. Puumarket ei toimeta keskkonnast tellitud kaupu kätte posti teel. Tellitud kaupade kätte saamiseks peab ostja esitama kassas tellimuse numbri. Tellitud kaupadele palume kauplusesse järele tulla 7 päeva jooksul alates ajast, mil tellitud kaubad on laos olemas.

Tellimuse tühistamine või sellest taganemine
Ostjal on õigus enne toodete kätte saamist oma tellimust muuta või tühistada. Samuti on kliendil õigus tagastada e-poest ostetud kaubad 14 päeva jooksul, kui ta ei ole tellitud kaubaga rahul. Tagastamistähtaeg  lõpeb 14 päeva möödumisel alates päevast, mil toimus kauba üleandmine ostjale. Tagastatud kaup peab olema puudusteta, täiskomplektne ning kasutamata.

Garantii
Tarnitavate toodete garantiis lähtume võlaõigusseadusest tulenevatest õigustest ja kohustustest.

Privaatsus ja andmekaitse
Tellimiskeskkonnast kogutud isikuandmete privaatsus ja kaitse on Puumarketile tähtis, mistõttu töötleme isikuandmeid  üksnes ulatuses, mis on vajalik ostja teenindamiseks ning esitatud tellimuse täitmiseks. Puumarket edastab otseturundus-, kampaania- ja sooduspakkumisi üksnes juhul, kui ostja on andnud selleks nõusoleku.

Täpsemalt privaatsustingimuste ja andmekaitse kohta saate lugeda siit.