Menüü

Kivikatus BMI Monierist

22.04.2024

Kivikatuse kvaliteediliider BMI Monier on välja kasvanud taasiseseisvunud Eesti ühest vanimast ettevõttest Est-Stein, mis alustas tegevust juba aastal 1989. Monieri ja Icopali ühinemisel tekkis 2017. aastal Euroopa suurim katuse- ja isolatsioonilahenduste pakkuja BMI Group, kel on 152 tootmisüksust Euroopas, Aasias ja Lõuna-Aafrikas. 

Terviklik lahendus

Monier toodab kõik katusematerjalid ja lisatarvikud ise- ainult nii on tagatud kõikide katusedetailide kvaliteet ja see, et katuse kõik osad sobivad omavahel kokku ning katuse paigaldamise protsess ei jää ootamatult poole peale venima. Monieri katused on ainsana turul testitud- Saksamaal Heusenstammi tehnikakeskuse karmides tingimustes, et tagada katusetarvikute kõrge kvaliteet ja sobivus põhjamaisesse kliimasse.


Miks valida kivikatus Monierist? 

  • Monier on turu kvaliteediliider, kel on üle 150 aasta tootmiskogemus. Monier kuulub maailma suurimasse katusematerjale ja nende lisatarvikuid tootvasse BMI Gruppi, millel on 180 tehast 80-s riigis ning tegelevad pidevalt tootearenduste ja uuendustega, mis võimaldab oma klientidele pakkuda turu kvaliteetsemaid tooteid ja parimat klienditeenindust.

  • Kivikatuste tehasegarantii on 30 ja mitmekihilistel bituumenmaterjalidel 10 aastat, eeldatav eluiga aga vastavalt vähemalt 100 ning 40-50 aastat. Pika ajalooga ettevõttena saab Monier garanteerida, et eksisteerivad Eestis ka kümnete aasta pärast. Nii ei teki kliendil probleeme garantiiküsimustega juhul, kui seda peaks tarvis olema.

  • Katuse terviklahendus. Katuse juurde kuuluvad lisaks kattematerjalile ka aluskate, tihendid katuseharjale ja -neeludele, kinnitusvahendid, vettpidavad läbiviigud korstendele ja ventilatsioonile, lumetõkked, käigusillad, katuseastmed jne. Monier toodab kõik katusematerjalid ja lisatarvikud ise – ainult nii on tagatud kõikide katusedetailide kvaliteet ja see, et katuse kõik osad sobivad omavahel kokku ning katuse paigaldamise protsess ei jää ootamatult poole peal venima.

  • Monier katused on ainsana turul testitud Saksamaal Heusenstammi tehnikakeskuse karmides tingimustes, et tagada katusetarvikute kõrge kvaliteet ja sobivus põhjamaisesse kliimasse. Uurimislaborites on tehtud kindlaks kuidas toota materjali, mis talub kümneid aastaid happelisi vihmasid, kõrvetavat päikest, võimast tormituult ja jäist külma. Lisaks testitakse iga valmivat partiid tehase laboris kohapeal.

  • Aus ja läbipaistev hinnapakkumine. Kõik vajalik katuse paigalduseks on lisatud juba kõige esimesse pakkumisse. Nii ei tule tööde käigus ette ebameeldivaid hinnaüllatusi pidevalt lisanduvate detailide näol, mis lisaks rahakoti kergendamisele tähendavad ka tööde venimist ja närvikulu.

  • Turu kõige laiem valik katuselahendusi. Monier tootevalikus on erineva stiili, kuju, värvitooni ja pinnakattega katusematerjale, mille seast leiab meelepärase lahenduse ka kõige nõudlikum klient sõltumata sellest, kas soovitakse majale klassikalist, modernset või täiesti eksklusiivset ja isikupärast välisilmet.

  • Kiire tarne, katusematerjalide vedu objektile ja katusele tõste. Monier põhitoodete varu on alati Eestis kohapeal olemas, mis tagab kiire tarneaja kogu katusekomplektile. Lisaks on võimalik korraldada materjali vedu objektile ning vajadusel selle katusele tõste, mis hoiab kokku hulgaliselt ehitajate tööaega.


Planeeri katus katusekalkulaatoriga.

Tutvu Puumarketi Monier katuste valikuga ning küsi pakkumist projektimüügist!

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal