Menüü

Laine- ja trapetsprofiiliga läbipaistvad katusekatte plaadid

Katuseplaadid annavad meile hea võimaluse, et ehitada terrassile, varikatusele või lehtlale lihtsa vaevaga katus. Laine- ja trapetsprofiiliga plaate on saadaval erinevate omaduste ja vastupidavusega- PVC (Polüvinüülkloriid) plaadid, GRP (klaaskiud-komposiitplast) plaadid, PC (polükarbonaat) plaadid.

Kuigi sageli arvatakse, et mida paksemad on plaadid, seda löögikindlamad need on. See aga ei vasta tõele, sest katuseplaadi löögikindlus sõltub, millisest materjalist on plaadid toodetud (PC/PVC/GRP). PC on üks löögikindlamaid läbipaistvaid plaste turul.

PC plaadid on oma omadustelt kindlasti parim valik põhjamaade ilmastikus. Mõned omadused, mille poolest PC on tuntud ja eelistatum eelpool mainitud teistest materjalidest:

  • Materjal on löögikindel.
  • Materjali töötemperatuur -40 kuni + 100 kraadi Celsiust.
  • Suurepärane valguse läbilaskvus.
  • Lai valik erinevaid materjali profiile, toone ja paksuseid.
  • Euroopa tuleklass B1.
  • PC plaate on võimalik lõigata kõikide käsitööriistadega kartmata materjali  purunemist.
  • PC polükarbonaat on 100% taaskasutav ja lihtsalt puhastatav.

Katuseplaatide valikust:

Siledapinnalised laine- ja trapetsplaadid. Profiil 76/18. Kasutamiseks kohtades, kus vaja maksimaalset valguse läbilaskvust. Roovituse samm 600 mm.

Mattpinnaga (embossed) trapetsplaadid. Profiil 76/18.  Embossed pinnatöötlus hajutab valgus ühtlasemalt ja tekitades kasutuskohas mahedama valguse. Roovituse samm 600 mm.

Prisma pinnatöötlusega 2,6 mm paksune rahekindel laineplaat, profiil 76/18. PRISMA hajutab ühtlaselt valgust, vähendab helkimist ja suurendab istumiskohas mugavust. Roovituse samm 1100 mm.

Lai valik paigaldustarvikuid võimaldab katuse paigaldada vastavalt kliendi soovidele ja hankida kõik tarvikud ühest kohast.

 

Innovatiivne katusematerjal Tegola Canadese Eco Roof Hexagonal ja uuenduslikud G-Evo graanulid

Innovatiivne katusematerjal Tegola Canadese Eco Roof Hexagonal ja uuenduslikud G-Evo graanulid

Pea 50 aastat tegutsenud Itaalia ettevõte Tegola Canadese on tuntud oma pühendumuse poolest kvaliteetsete ja uuenduslike katusematerjalide tootmisel. Nende tootevalikust leiab Eco Roof Hexagonal sindlid, mille teeb eriliseks nende kuju ning materjali vastupidavus. Lisaks on need sindlid kombineeritud Tegola Canadese uuendusliku G-Evo graanuliga, mis viib katusematerjali kvaliteedi uuele tasemele. Tegola Canadese Eco Roof Hexagonal Eco […]

Rootsi punane – populaarne nii Skandinaavias kui ka Eestis

Rootsi punane – populaarne nii Skandinaavias kui ka Eestis

Põhjamaades, eelkõige Soomes ja Rootsis ringi sõites märkame palju klassikalist punast tooni maju. Ajalooliselt olevat punane värv staatuse sümbol. Rootsi kaupmehed värvinud oma puumajad punaseks, jäljendamaks Saksamaal ja Hollandis nähtud punastest tellistest ja heledast liivakivist aknaservadega suuri maju. Samuti kehtis Rootsis 18. sajandil paljudes linnades nõue, et kõikide majade tänavapoolsed fassaadid peavad olema värvitud punasega, […]

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal