Menüü

Innovatiivne katusematerjal Tegola Canadese Eco Roof Hexagonal ja uuenduslikud G-Evo graanulid

Pea 50 aastat tegutsenud Itaalia ettevõte Tegola Canadese on tuntud oma pühendumuse poolest kvaliteetsete ja uuenduslike katusematerjalide tootmisel. Nende tootevalikust leiab Eco Roof Hexagonal sindlid, mille teeb eriliseks nende kuju ning materjali vastupidavus. Lisaks on need sindlid kombineeritud Tegola Canadese uuendusliku G-Evo graanuliga, mis viib katusematerjali kvaliteedi uuele tasemele.


Tegola Canadese Eco Roof Hexagonal

Eco Roof Hexagonal on erilise “kärje” kujuga bituumensindel, mis tagab katusele ainulaadse välimuse ja suurepärase kaitse ilmastikutingimuste vastu. Toote tehnilised omadused:

  • Kaal: 9.40 kg/m², mis teeb sindlitest ühe kergemaid katusekatteid turul.
  • Mõõtmed: Iga sindli mõõtmed on 100×34 mm.
  • Pakend: Ühes pakendis on 16 sindlit, mis katab 2.32 m² katusepinda.
  • Pealiskiht: Keraamilise kattega basaltgraanulid, mis on tuntud oma UV-kindluse ja ilmastikukindluse poolest.
  • Värvivalik: Katusematerjali on saadaval 5-s toonis- must, hall, roheline, punane, pruun

Uuenduslikud G-Evo graanulid

G-Evo graanulid on Tegola Canadese poolt arendatud uuenduslik toode, mis on valmistatud keraamiliselt töödeldud basaltist. Need graanulid pakuvad suurepärast mehaanilist vastupidavust ja kauakestvat värvi püsivust. Lisaks sellele on G-Evo graanulid töödeldud nii, et need omavad suurenenud hüdrofoobsust, mis aitab vältida sammaldumist ja teiste bioloogiliste materjalide kogunemist. See omadus tuleb kasuks niisketes ja varjulistes tingimustes, kus sammaldumist võib esineda rohkem. G-Evo graanulite kasutamine Eco Roof Hexagonal sindlites tähendab paremat nakkuvust bituumeni kihtidega ning pikemat eluiga katusematerjalile, tänu paremale UV-kiirguse ja füüsilise kulumise taluvusele.

Leia endale sobivaim värvitoon

Puumarketi toodete hulgast leiad Tegola Canadese Eco Roof Hexagonal sindlid. Tootevalikus on neli standardset värvitooni, mis on saadaval laokaubana: pruun, must, roheline ja punane. See tähendab, et klientidel on võimalik valida just endale sobiv värvitoon, mis vastab nende esteetilistele eelistustele ja hoone arhitektuurilisele stiilile.

Tegola Canadese Eco Roof Hexagonal sindlid koos G-Evo graanulitega pakuvad suurepärast lahendust neile, kes otsivad kvaliteetset, esteetiliselt meeldivat ja kauakestvat katusekattematerjali. Nende laialdane kättesaadavus Puumarketites tagab selle, et igaüks leiab endale sobiva toote kiiresti ja mugavalt. Tegola Canadese jätkab innovatsiooni eestvedajana katusematerjalide turul, pakkudes tooteid, mis ei ole mitte ainult vastupidavad ja ilusad, vaid ka keskkonnasõbralikud ja tehniliselt täiustatud.


Tutvu Puumarketi tootevalikuga ning küsi pakkumist projektimüügist!

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal