Puumarketi üks olulisemaid lubadusi on pakkuda kõige laiemat puiduvalikut. Sinna juurde kuuluvad ka üldehitusmaterjalid ning puidust ehitamisega seonduvad lisamaterjalid.

Selleks, et rikastada puiduga seonduvat kaubavalikut, alustasime koostööd Poola tarnijatega Radex ning 4IQ. Esimesed kaubaartiklid, mis müüki jõudsid, on komposiitmaterjalist postijalad, töötlemata siseuksed ning pööninguluugid.


Verona töötlemata siseuksed

Siseustel on oluline roll interjööri kujundamisel. Kui siseukse valik on tehtud, arvestades nii sisekujunduslikku kui ka praktilist poolt, ilmestavad uksed Teie kodu pikka aega. Standartne siseuks on mõeldud nii ruumi eraldamiseks kui ka erinevate helide ja müra summutamiseks. Peamine kasutusala on siseruumid, kus temperatuuri kõikumised mõlemal pool ust ei ületa 5°C.

Puumarketi tootevalikusse lisandunud siseuste ukseleht on valmistatud kombineeritult täispuidust ning männi liimpuidust. Ukse pind on töötlemata, seda on vastavalt soovile võimalik lakkida, värvida ning õlitada. Tooted on saadaval kolmes erinevas mõõdus – 7×21, 8×21 ning 9×21 mõõtudes. Lisaks on ustega komplektis ka ukselengid.

Pööninguluugid – Radex Extra ning Radex Fire EI60

Radex Extra on valge, sandwich-tüüpi pööninguluuk, paksusega 46 mm, mis tagab täiusliku tiheduse luugi ja ukseraami vahel. Luugil on kolmesegmendiline kokku käiv puidust redel, millel on metallist käsipuu. Redel on täielikult komplekteeritud ning ei vaja eelnevat monteerimist. Redeli külge on kinnitatud mittelibisevad astmed. Toote maksimaalne koormus on 150 kg. Loe tootejuhendit siit!

Radex Fire EI60 on tulekindel, 54 mm paksusega pööninguluuk, millel on kolmesegmendiline reguleeritava (220 cm kuni 320 cm) kõrgusega käärredel. Radex Fire EI60 on valge, puidust raamiga seest galvaniseeritud terasest pööninguluuk. Pööninguluugi redelil on libisemisvastased astmed, mida on võimalik eemaldada. Tutvu toote tehniliste omadustega siin!

Komposiitmaterjalist postijalad

Plastkomposiitmaterjal on eriti efektiine tingimustes, kus oluline on minimaalne mass, korrosioonikindlus, orgaaniliste lahustite, õli- ja happekindlus. Puumarketi tootevalikusse lisandunud postijalad on 100% taaskasutatavast plastmaterjalist. Komposiitmaterjalist postijalgu kasutatakse eelkõige aiapostide, platvormide ja moodulite stabiliseerimiseks, lisaks on neid lihtne paigaldada.

4IQ postijalgade eeliseks on mitte ainult nende vastupidavus, vaid ka esteetiline välimus. Komposiitmaterjalist postijalad ei juhi elektrit, ei nõua hooldust, nad on vastupidavad lumele, vihmale ja jääle ning nad säilitavad oma paindetugevuse ka miinuskraadide juures. Lisaks on toodetel unikaalne drenaažisüsteem, mis kaitseb puitposti niiskuse kogunemise eest. Postijalgu on saada neljas erinevas mõõdus – 46x46mm, 71x71mm, 91x91mm ning 101x101mm.

Võtke meiega ühendust: 

Allikad: Puumarket, Radex