Menüü

Info- ja koolituspäev ”Tegijalt Tegijale”

09.11.2017

Traditsioonilised koolituspäevad on toimunud Puumarketis juba 15. aastat! Eesmärk on anda ehitusala asjatundjatele uut ja kasulikku infot ning ideid, mida nad oma igapäevastes tööprotsessides kasutada saaksid.

Ka seekordne suur klientide osavõtt kinnitas taaskord, et oleme tegemas õiget asja ning oma koostööpartneritega rääkimas vajalikel ja ajakohastel teemadel.

Sügisene koolituspäev ,,Tegijalt Tegijale” Tallinnas, toimus 9.novembril. Paar nädalat hiljem räägime samadel teemadel ka Tartus. Huvitavaid esitlusi jagus mitmest erinevast valdkonnast. Rääkisime Kingspani ning Isoveri soojustusmaterjalidest, erinevatest Paslode ja Spit profitööriistadest ning kinnitusvahenditest, Soudali hermeetikutest ja tuletõkkeläbiviikude teostamisest ning Fibo plokitoodetest.

Päeva teises osas toimus juba vabamas vormis huvitav vestlusring koos Puumarketi, Puidukoja ning Teknose esindajatega. Rääkisime tööstuslikult viimistletud ja värvitud voodrilaudade tulepüsivusest ja sertifikaatidest ning tööstusliku tuletõkkesüsteemist värvitud pindadele. Päevale pani punkti Piit Valge, tuues elulisi näiteid energia säästmisest ning pannes kõiki saalis istujaid mõtlema teemadel, mis meid igapäevaselt ümbritsevad ning puudutavad.

Siinkohal kõigile esinejatele ja kuulajatele suur tänu osalemise eest ja kohtumiseni juba uutel koolituspäevadel.

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal