Taas on lõppemas üks muutuste ja teguderohke aasta ning on aeg teha tagasivaade 2016 a. olulisematele teemadele.

Mis siis põnevat tehtud sai:

Puumarketil täitus sel aastal 25 tegevusaasta ja selle ajaga oleme kasvanud suurimaks ehituspuitu müüvaks kauplusteketiks Eestis. Areneme ja kasvame veelgi. Laiendasime Pärnu osakonna laopindu, kolisime Rakvere esinduse klientide jaoks paremasse asukohta ning suurendasime kaubavalikut. Sel aastal algas ka uue Mustamäe kaupluse ja müügiosakonna ehitus- ja laiendustööde planeerimine aastaks 2017. Fookus oli end ka projektimüügi kasvatamine. Enamasti pakuvad ettevõtted konsultatsiooni äriklientidele kuid Puumarketi soov on läbi isikliku nõustamise astuda samm lähemale ka erakliendile.

Võtsime koos oma heade koostööpartneritega osa Eesti Ehitab messist ning saime innustust seda korrata ka järgmisel aastal. Messi üks peamised sõnumid oli kliente julgustada kasutama rohkem tööstuslikult viimistletud ja värvitud puitmaterjale. Tulemuseks kvaliteetsem ja kestvam tulemus. Uued trendid ehitusturul on rikastanud ka Puumarketi laotoodete valikut. Lisandunud on mitmeid seni vaid tellimuskaubana valikus olnud materjale.

Juba mitmendat hooaega teeb Puumarket koostööd ka Nurgakivi saatemeeskonnaga. Nurgakivi Meistrite nurgas on üle 30-ne saate jooksu valminud Puumarketi toel mitmeid põnevaid asju. Jagame häid ideid ja nõuandeid kuidas õigeid tööriistu ning töövõtteid kasutades erinevatest puitmaterjalidest vajalikke ja põnevaid asju ehitada. „Teeme seda missioonitundega, sest soovime oma kliente õpetada ja ise koos nendega õppida“, ütleb Toomas Pärtel, Puumarketi arendusjuht ja omanik.

Juubeliürituse raames kogusime tänu oma heade koostööpartnerite annetustele kokku 3500 eurot MTÜ -le Loomade Hoiupaik. Siinkohal soovime tänada ka kõiki kes andsid oma panuse loomade heaolu parandamiseks.

annetasime-loomadele

Et olla oma valdkonna parim pakkuja, peab müüma kvaliteetset kaupa ja usaldust. Puumarketi arenguplaanide kohaselt on järgmistesse aastatesse planeeritud investeerida nii ettevõtte müügitegevuse laiendamisesse, sortimendi laiendamisesse kui klienditeeninduse taseme pidevasse arendamisesse.

Soovime kõigile oma headele koostööpartneritele ja klientidele edukaid ning uuenduslikke ettevõtmisi. Edasiliikumises eesmärkide suunas peitub jõud!

Teie PUUMARKET