Katuseaknad Velux PremiumTootekood: 108710

"Tellitav" märgistusega tooted ei ole laos.

Puumarket pakub oma klientidele võimalust tasuda ostude eest osadena LHV või Inbank järelmaksuga või Indivy osamaksetega.

Velux

Kõik VELUX katuseaknad on Puumarketist tellitavad – või lisage toode ostukorvi ning saatke päring tellimuse vormil. Premium aknaid on mugav kasutada ning neil on rohkelt lisaomadusi. Akendel on eksklusiivne disain, koduautomaatika teeb kasutamise mugavaks. Premium ülalt avatav Ülalt avatava VELUX katuseaknaga on värske õhk alati käeulatuses. Ülalt avatavat katuseakent on lihtne juhtida – isegi kui selle all on mööbel. Tänu uuenduslikule ülemisele käepidemele saab selle paigaldada madalamale, kui samaväärse alt avatava akna – nii on suurepärane vaade tagatud nii püsti seistes kui istudes. Soovitame ülalt avatavaid aknaid, kui ollakse sunnitud, või soovitakse, akent madalale paigaldada, näiteks madala laega ruumides või kui soovitakse paremat vaadet välja. Premium alt avatav Naudi avarat panoraamvaadet! GPL ja GPU aknad on alt ja ülalt avatavad.Täiuslik lahendus neile, kes soovivad panoraamvaadet nautida. Soovitame kasutada alt avatavat katuseakent, kui aken paigaldatakse kõrgemale (alumine akna serv umbes 1,5 m põrandast). Alt avatavate katuseakende eelised Nauditavad panoraamvaated, suurem energiatõhusus ja parem loomulik ventilatsioon. Katuseakna kaudu siseneb ruumi palju rohkem loomulikku valgust. Mugav alt avada – soovitame paigaldada kuni 55-kraadise kaldlae alla, kui vertikaalse seina kõrgus on 1,5 m


Tuulutamine ka suletud aknaga Värsket õhku saab tuppa lasta ka magamise ajal või kodust ära olles ning seejuures pole vaja muretseda turvalisuse või halva ilma pärast. Ainulaadse ülemise käepideme ühekordsel tõmbamisel pääseb värske filtreeritud õhk tuulutusklapi kaudu sisse. Väga hea energiatõhusus VELUX ThermoTechnology™ muudab kodu meeldivamaks ja tänu sellele on energiaarved väiksemad. Tõhusate materjalide uuenduslik kasutamine akna konstruktsioonis tagab silmapaistva energiatõhususe, soojapidavuse ja õhutiheduse. Silmapaistva energiatõhususe kindlustamiseks tasub veenduda, et tootel on ThermoTechnology™ märgis. Õige katuseakna tüübi ja paigalduskõrguse valimine Enamasti soovitame osta ülalt avatava katuseakna. Katuseaken paigaldatakse katusesse ideaalsel juhul madalale (alates 90 cm kõrgusele põrandapinnast) – see annab suurepärase vaate ümbrusele, võimaldades samas akna alla mööblit paigutada. Kõik katuseaknad on Puumarketist tellitavad! Tutvu toodetega www.velux.ee ning küsi parimat personaalset pakkumist Puumarketist!

Kuvatud on reaalne saadavus kauplustes ja see võib jooksvalt muutuda.

Lõpumüügi- ja soodustooted on saadaval vaid osakonnast, kus on näidatud toote reaalne laoseis. Nende toodete teistesse osakondadesse transportimine toimub eraldi tasu eest.

Männiku
Tellitav
Mustamäe
Tellitav
Pärnu
Tellitav
Rakvere
Tellitav
Tartu
Tellitav
Tarne
küsige tarneinfot kliendihaldurilt


     TELLIMISINFO

Saadetud tellimuse eest ei pea koheselt tasuma, vaid pärast tellimuse esitamist võtab Puumarketi kliendihaldur teiega ühendust ning teeb teile hinnapakkumise koos tarneaegade ja vajadusel transpordiinfoga.

    MAKSMINE

Läbi veebi tellimust esitades on võimalik oma ostu eest tasuda ettemaksu arve alusel. Makseinfo saadetakse teile koos hinnapakkumisega.

Lisaks on võimalik tasuda müügiosakonnas kohapeal maksekaardiga või sularahas.

Vaata lisainfot

     TRANSPORT

Puumarket soovib muuta teie kauba tellimise ja kohale toimetamise võimalikult mugavaks ning pakkuda mitmekesise valikuga veoteenust:
  • pakume kaupade kohale toimetamiseks kullerteenust
  • suuremahulistele ja rasketele kaupadele (näiteks kivid, plokid, puitmaterjal) pakume tõstega transporti
  • lisaks on võimalik Puumarketi müügiosakondades rentida haagist
Tellimuse esitamisel märkige, kas soovite transporti ning me leiame sobiva transpordivahendi igas pikkuses ja kaalus materjalile.

Seotud tooted

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal