Kerise lisaseade Saunum AutoLeil
Tootekood: 115501
- Kuvatud on reaalne saadavus kauplustes, mis võib jooksvalt muutuda.
Lõpumüügi- ja soodustooted on saadaval vaid osakonnast, kus on näidatud toote laoseis. Nende toodete teistesse osakondadesse transportimine toimub eraldi tasu eest. - Mustamäe Tellitav
- Männiku Tellitav
- Rakvere Tellitav
- Pärnu Tellitav
- Tartu Tellitav
- Transporditasu
- Kauba hinnale võib lisanduda transporditasu.
- Mõõtmed (tk)
- 200 × 150 × 100 mm
- Kaubamärk
- Saunum
Hea sauna puhul on õhuniiskus niisama oluline kui sauna temperatuur. Saunum AutoLeil on kerise lisaseade, mis viskab automaatselt leili ja aitab sul kontrollida saunaruumi niiskust.
Saunum AutoLeil on loodud Saunumi keristele ja seda juhitakse Saunum Leil’i juhtseadme ekraani kaudu. Saunum Leil juhtseadmes saad eelseadistada 3 erinevat leilitüüpi ning määrata AutoLeil kasutamise.
Automaatne niiskuse juhtimise režiim – ruumi sihttemperatuur (40–100 °C) ning suhtelise niiskuse sihtväärtus (10–60% sõltuvalt temperatuurist) seadistatakse kindlate väärtustena. Seejuures pole võimalik ise määrata leili suurust ega sagedust.
Käsitsi juhtimise režiim – ruumi sihttemperatuur (40–100 °C), leili intensiivsus (veeklapi lahtiolekuaeg 0,3–4 sek) ning leili viskamise intervall (1–10 min) seadistatakse kindlate väärtustena. Seejuures pole võimalik määrata niiskustaset.
AutoLeil on võimalik seadistada ka nii, et saunataja astub juba mõnusalt niiskesse saunaruumi ettenähtud kella-ajaks. Kui saunaruum on köetud soovitud temperatuurini, hoolitseb AutoLeil selle eest, et vesi saaks kerisele juhitud nii nagu soovitud.
AutoLeil komplektis on ka LED valgustusega leiliruumisisene nupp vee viskamiseks. Samuti on võimalik selle nupuga, ise saunas olles, automaatne vee viskamine sisse või välja lülitada. Vee doseerimise ühe tsükli pikkus on vaikimisi 30 minutit. Võimalik muuta kuni 12 tunniks, näiteks avalikesse saunadesse. Vett saab võtta igast majapidamise kraanist (kuni 4 bar).
Kuvatud on reaalne saadavus kauplustes, mis võib jooksvalt muutuda.
Lõpumüügi- ja soodustooted on saadaval vaid osakonnast, kus on näidatud toote laoseis. Nende toodete teistesse osakondadesse transportimine toimub eraldi tasu eest.
- Mustamäe
- Tellitav
- Männiku
- Tellitav
- Rakvere
- Tellitav
- Pärnu
- Tellitav
- Tartu
- Tellitav
- Tarne
- 2-5 tööpäeva
TELLIMISINFO
Saadetud tellimuse eest on võimalik tasuda:
- koheselt pangalingi kaudu
- ettemaksu arve alusel pärast kliendihaldurilt hinnapakkumise saamist
- müügiosakonnas maksekaardiga või sularahas
Vaata lisainfot
TRANSPORTPuumarket soovib muuta teie kauba tellimise ja kohale toimetamise võimalikult mugavaks ning pakkuda mitmekesise valikuga veoteenust:
- pakume kaupade kohale toimetamiseks kullerteenust
- suuremahulistele ja rasketele kaupadele (näiteks kivid, plokid, puitmaterjal) pakume tõstega transporti
- lisaks on võimalik Puumarketi müügiosakondades rentida haagist




