Lakk Helo 40 0,9L poolläikivTootekood: 104584

13.05 TK / 14.49 L

Esitades tooted tellimusse teeme teile hinnapakkumise.

TK

Puumarket pakub oma klientidele võimalust tasuda ostude eest osadena LHV või Inbank järelmaksuga või Indivy osamaksetega.

Teknos

HELO 40 on poolläikiv, kiiresti kuivav ja hästi vastupidav uretaanalküüdlakk. See sobib kõigi nõudlike puitpindade lakkimiseks nii siseruumides kui ka väljas. HELO 40 ilmastiku- ja veekindlus on suurepärane. Lakikiht säilitab kaua oma läike, ei purune ega pragune. See kaitseb puitu hallinemise ja pragunemise eest. HELO 40 pind on kõva, kuid samas elastne. Tänu sellele talub lakikiht kulutamist ja lööke. Pesuained, rasv ja õli lakikihti ei kahjusta. Kasutuskohad on laud- ja parkettpõrandad, mööbel jm puitpinnad, mida soovitakse vastupidavalt lakkida. KULU: 10 – 14 m²/l. KUIVAMISAEG: Tolmukuiv 1 tunni möödudes Puutekuiv 6 tunni möödudes Ülevärvitav 16 tunni möödudes Kuivamine aeglustub jahedas ja/või niiskes keskkonnas.

Kuvatud on reaalne saadavus kauplustes ja see võib jooksvalt muutuda.

Lõpumüügi- ja soodustooted on saadaval vaid osakonnast, kus on näidatud toote reaalne laoseis. Nende toodete teistesse osakondadesse transportimine toimub eraldi tasu eest.

Männiku
Tellitav
Mustamäe
Tellitav
Pärnu
Tellitav
Rakvere
Tellitav
Tartu
5 TK
Tarne
2-5 tööpäeva


     TELLIMISINFO

Saadetud tellimuse eest ei pea koheselt tasuma, vaid pärast tellimuse esitamist võtab Puumarketi kliendihaldur teiega ühendust ning teeb teile hinnapakkumise koos tarneaegade ja vajadusel transpordiinfoga.

    MAKSMINE

Läbi veebi tellimust esitades on võimalik oma ostu eest tasuda ettemaksu arve alusel. Makseinfo saadetakse teile koos hinnapakkumisega.

Lisaks on võimalik tasuda müügiosakonnas kohapeal maksekaardiga või sularahas.

Vaata lisainfot

     TRANSPORT

Puumarket soovib muuta teie kauba tellimise ja kohale toimetamise võimalikult mugavaks ning pakkuda mitmekesise valikuga veoteenust:
  • pakume kaupade kohale toimetamiseks kullerteenust
  • suuremahulistele ja rasketele kaupadele (näiteks kivid, plokid, puitmaterjal) pakume tõstega transporti
  • lisaks on võimalik Puumarketi müügiosakondades rentida haagist
Tellimuse esitamisel märkige, kas soovite transporti ning me leiame sobiva transpordivahendi igas pikkuses ja kaalus materjalile.

Seotud tooted

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal