Pahtel Profizol Fiber Mastic 10kgTootekood: 106587

48.00 TK / 4.80 KG

Esitades tooted tellimusse teeme teile hinnapakkumise.

TK

Puumarket pakub oma klientidele võimalust tasuda ostude eest osadena LHV või Inbank järelmaksuga või Indivy osamaksetega.

Profizol

Pahtel hüdroisolatsiooni ja tihendustöödeks ehitustel.

  • Värvus: must
  • Kuivamisaeg: poolkuiv: 3-5 tundi; kuiv: 3-5 päeva
  • Kulu: ~ 1,2 kg/m² 1 mm kihipaksuse kohta
  • Kasutuskohad: Kahjustuste remondiks, katusekatetete hüdroisolatsiooniks ja remondiks (rebendid, praod, pilud,
    mullid, läbijooksud kuivadel ja märgadel pindadel); maa-aluste ehituskonstruktsioonide (vundamendid, soklid, keldrid, vaiad, jms.) ja kõikide muude ehitiste hüdroisolatsiooniks, metallkonstruktsioonide hüdroisolatsioon ja kaitse korrosiooni eest. Kasutamiseks välistöödel.
  • Omadused: Pastakujuline plastiline bituumenmass, milline on modifitseeritud sünteetilise kautšuki ja keemiliste lisanditega, armeeritud sünteetilise kiuga, võib kasutada ka kergelt niisketel pindadel. Moodustab väga elastse kihi, milline talub aluspinna suurt liikuvust ja on veekindel. Vastupidav atmosfääri tingimustele, lahjendatud hapetele ja alustele ning mullas sisalduvatele agressiivsetele elementidele.

Kuvatud on reaalne saadavus kauplustes ja see võib jooksvalt muutuda.

Lõpumüügi- ja soodustooted on saadaval vaid osakonnast, kus on näidatud toote reaalne laoseis. Nende toodete teistesse osakondadesse transportimine toimub eraldi tasu eest.

Männiku
1 TK
Mustamäe
2 TK
Pärnu
1 TK
Rakvere
1 TK
Tartu
1 TK
Tarne
2-5 tööpäeva


     TELLIMISINFO

Saadetud tellimuse eest ei pea koheselt tasuma, vaid pärast tellimuse esitamist võtab Puumarketi kliendihaldur teiega ühendust ning teeb teile hinnapakkumise koos tarneaegade ja vajadusel transpordiinfoga.

    MAKSMINE

Läbi veebi tellimust esitades on võimalik oma ostu eest tasuda ettemaksu arve alusel. Makseinfo saadetakse teile koos hinnapakkumisega.

Lisaks on võimalik tasuda müügiosakonnas kohapeal maksekaardiga või sularahas.

Vaata lisainfot

     TRANSPORT

Puumarket soovib muuta teie kauba tellimise ja kohale toimetamise võimalikult mugavaks ning pakkuda mitmekesise valikuga veoteenust:
  • pakume kaupade kohale toimetamiseks kullerteenust
  • suuremahulistele ja rasketele kaupadele (näiteks kivid, plokid, puitmaterjal) pakume tõstega transporti
  • lisaks on võimalik Puumarketi müügiosakondades rentida haagist
Tellimuse esitamisel märkige, kas soovite transporti ning me leiame sobiva transpordivahendi igas pikkuses ja kaalus materjalile.

Seotud tooted

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal