Tsementkiudplaat Cembrit Windstopper Extreme 4,5x1200x3000mmTootekood: 110656

29.70 TK 33.00 / 8.26 M2

Esitades tooted tellimusse teeme teile hinnapakkumise.

TK

Puumarket pakub oma klientidele võimalust tasuda ostude eest osadena LHV või Inbank järelmaksuga või Indivy osamaksetega.

Cembrit
Mõõtmed (TK)
4.5 × 1200 × 3000 mm
Kaubamärk
Cembrit

Cembrit Windstopper Extreme on tsemendist ja mineraalidest valmistatud tuletõkkeplaat, millel on kõik kiudtsementplaadi suurepärased omadused. See isoleerib heli, tõrjub hallitust ja mikroobe ning on suurepärase niiskuskindlusega. Windstopper Extreme on hästi veeauru läbilaskev tuuletõkkeplaat ja tagab niiskuse hoonest väljumise. Plaat ise ei ima niiskust ja säilitab oma esilagsed omadused ka ehitusplatsi keerulistes tingimustes.

Tuuletõkkeplaat Cembrit Windstopper Extreme suurendab ka hoone tuleohutust. Windstopper tuuletõkkeplaadi tulekaitseklass on A2-s1, d0 ning 9mm plaat tagab nõutud 10-minutilise tulekaitse.
Cembrit Windstopper Extreme tuuletõkkeplaati on veelgi lihtsam ja kiirem lõigata ja töödelda ning selle kasutamine tugevdab hoone konstruktsioone.
Liited on nõuetekohaselt Cembriti tuuletõkketeibiga teibitud, võib olla katmata väga pikalt ning fassaadi paigaldamine võib toimuda lausa 12 kuu jooksul.

Kuvatud on reaalne saadavus kauplustes ja see võib jooksvalt muutuda.

Lõpumüügi- ja soodustooted on saadaval vaid osakonnast, kus on näidatud toote reaalne laoseis. Nende toodete teistesse osakondadesse transportimine toimub eraldi tasu eest.

Männiku
-
Mustamäe
-
Pärnu
5 TK
Rakvere
-
Tartu
-
Tarne
5-15 tööpäeva


     TELLIMISINFO

Saadetud tellimuse eest ei pea koheselt tasuma, vaid pärast tellimuse esitamist võtab Puumarketi kliendihaldur teiega ühendust ning teeb teile hinnapakkumise koos tarneaegade ja vajadusel transpordiinfoga.

    MAKSMINE

Läbi veebi tellimust esitades on võimalik oma ostu eest tasuda ettemaksu arve alusel. Makseinfo saadetakse teile koos hinnapakkumisega.

Lisaks on võimalik tasuda müügiosakonnas kohapeal maksekaardiga või sularahas.

Vaata lisainfot

     TRANSPORT

Puumarket soovib muuta teie kauba tellimise ja kohale toimetamise võimalikult mugavaks ning pakkuda mitmekesise valikuga veoteenust:
  • pakume kaupade kohale toimetamiseks kullerteenust
  • suuremahulistele ja rasketele kaupadele (näiteks kivid, plokid, puitmaterjal) pakume tõstega transporti
  • lisaks on võimalik Puumarketi müügiosakondades rentida haagist
Tellimuse esitamisel märkige, kas soovite transporti ning me leiame sobiva transpordivahendi igas pikkuses ja kaalus materjalile.

Seotud tooted

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal