Tsementlaastplaat Amroc 18x625x1250mmTootekood: 110634

25.90 TK / 33.15 M2

"Tellitav" märgistusega tooted ei ole laos.

TK

Puumarket pakub oma klientidele võimalust tasuda ostude eest osadena LHV või Inbank järelmaksuga või Indivy osamaksetega.

Mõõtmed (TK)
18 × 625 × 1250 mm

Amroc põrandaplaat on kvaliteetne põrandakatte materjal, mida iseloomustavad eelkõige kõndimismugavus, survetugevus ja hea heliisolatsioon. Äraproovitud on rakendus „ühemeheplaadina” suurusega 1250x625mm, lihvituna mõlemalt poolt ning sulundliitega neljas küljes.

AMROC ehitusplaadid on valmistatud männipuidulaastudest ja portlandtsemendist (OPC), mineraalsetest lisanditest ja veest kõrgtehnoloogilise pressimise teel. Ei sisalda formaaldehüüdi, mürgiseid aineid ega muid ohtlikke koostisosi ning on vastupidavad närilistele, seentele ja putukatele. Ilmastikukindlad, külmumis- ja sulamiskindlad, kõdunemiskindlad ning vastupidavad keemilistele puhastusainetele, samuti loomsetele jäätmetele.

Plaadid on paigaldatavad „ühemehe” plaatidena ning enim kasutatakse plaate ujuvpõrandana, mille korral on plaadid profileeritud servades alati üksteise külge liimitud. Puittaladele paigaldamise korral võib plaadid täiendavalt kinnitada kruvidega aluskarkassi külge. Plaatide vuugid ei tohi jääda alustalade vahele.

Kuvatud on reaalne saadavus kauplustes ja see võib jooksvalt muutuda.

Lõpumüügi- ja soodustooted on saadaval vaid osakonnast, kus on näidatud toote reaalne laoseis. Nende toodete teistesse osakondadesse transportimine toimub eraldi tasu eest.

Männiku
Tellitav
Mustamäe
Tellitav
Pärnu
Tellitav
Rakvere
Tellitav
Tartu
Tellitav
Tarne
5-15 tööpäeva


     TELLIMISINFO

Saadetud tellimuse eest ei pea koheselt tasuma, vaid pärast tellimuse esitamist võtab Puumarketi kliendihaldur teiega ühendust ning teeb teile hinnapakkumise koos tarneaegade ja vajadusel transpordiinfoga.

    MAKSMINE

Läbi veebi tellimust esitades on võimalik oma ostu eest tasuda ettemaksu arve alusel. Makseinfo saadetakse teile koos hinnapakkumisega.

Lisaks on võimalik tasuda müügiosakonnas kohapeal maksekaardiga või sularahas.

Vaata lisainfot

     TRANSPORT

Puumarket soovib muuta teie kauba tellimise ja kohale toimetamise võimalikult mugavaks ning pakkuda mitmekesise valikuga veoteenust:
  • pakume kaupade kohale toimetamiseks kullerteenust
  • suuremahulistele ja rasketele kaupadele (näiteks kivid, plokid, puitmaterjal) pakume tõstega transporti
  • lisaks on võimalik Puumarketi müügiosakondades rentida haagist
Tellimuse esitamisel märkige, kas soovite transporti ning me leiame sobiva transpordivahendi igas pikkuses ja kaalus materjalile.

Seotud tooted

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal