Menüü

Uuenduskuur seinapaneelidega vaid ühe päevaga!

24.10.2018

Kui tundub, et kodu vajab kerget uuenduskuuri, siis soovitame seda mitte eirata. Samas, kui aega pole ning eriti palju ka kulutada ei tahaks, siis on vaja vaid natukene pealehakkamist ning Puumarketist efektsed Wild Tile kase- või männivineerist seinapaneelid välja valida.

Wild Tile seinapaneelidega saab teha kodu uuenduskuuri ühe päevaga ja oma jõududega. Vali lihtsalt välja üks eriti silmapaistev sein – sobib näiteks suurepäraselt televiisoritagune või magamistoa otsasein. Eriti efektsed jäävad seinapaneelid just kombineerituna värvitud või tapeedi all olevate seintega.

Esmalt on vaja kodus sein väga täpselt üle mõõta ning mõelda, kas valikus võiks olla naturaalset või toonitud pind. Seinapaneelid saad paika 15 minutiga, aga aluspinna ettevalmistamiseks kulub pisut rohkem aega.

Seinapaneelid loovad elulisust

Lisaks Wild Tile poolt pakutud standardviimistlusele, võib kasutada ka õli või vaha, kuna selliselt jääb koju värske puidu lõhn. Lisaks tekitab viimistlemata seinapaneel seintes elulisust ning Teie näete aastate jooksul ilmumas ja kadumas ainulaadseid mustreid.

Lisaks on viimistlemata seinapaneele ostes ja ise viimistledes võimalik kulud madalal hoida.

Vaata, kuidas näeb välja kiirremont Wild Tile seinapaneelidega:

Tutvu Wild Tile tootevalikuga ning saatke meile päring:

Allikas: www.wildtile.ee – Vineerimaailm

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal