Menüü

Projektimüük

Meile on oluline, et kõik Puumarketi kliendid saaksid alati asjatundliku teeninduse ja kiire vastuse oma pöördumistele. Eesmärk on olla usaldusväärne partner tegijatele nii suuremates kui ka väiksemates ehitusprojektides! Personaalse projektimüügiga parimad pakkumised nii äri- kui erakliendile!

Projektimüük ärikliendile

Kui Teile on tähtsad ehitusmaterjalide ostmisel usaldusväärne koostöö, kiirus ning ajaline kokkuhoid, siis olete oodatud Puumarketi ärikliendiks. Puumarketi eesmärk olla alati paindlik partner kõigile oma projektimüügi klientidele, olgu teemaks hinnapakkumiste tegemine või kaupade kohaletoimetamine.

Puumarketi äriklient on juriidiline isik, kes oma ehitusvajaduste tarvis Puumarketist kaupa tellib ning kelle kontaktandmed on Puumarketi kliendibaasis. Kliente segmenteeritakse ka vastavalt nende ostumahule. Äriklientidele, kelle ostumaht on suurem kui 2000 EUR aastas, määrame Puumarketi poolse kontaktisiku müügis. Samuti on meil suur hulk lepingulisi ärikliente, kes sõltumata ostumahust omavad õigust osta kaupu arvega.

Lepingulistel äriklientidel, kes on sõlminud krediidilepingu, on võimalus saada fikseeritud maksetähtajaga arvega kaupa. Ettevõttel on võimalik määrata volitatud isikud, kellel on õigus ettevõtte nimel kaupa arvega osta. Kõik krediidikliendid omavad personaalset kontaktisikut ning saavad vastavalt ostumahule ka paremat hinda. Kui soovite saada Puumarketi krediidikliendiks, palume Teil täita krediiditaotluse ankeet.

Projektimüük erakliendile

Tasuta nõustamise kaudu oleme astunud sammu lähemale ka erakliendile. Ärikliendiga sarnaselt on ka erakliendile oluline personaalne lähenemine tema ehitusalastele vajadustele ning kiired ja konkurentsivõimelised pakkumised vastavalt projektile. Meie poole võite alati julgelt pöörduda ja küsida kliendihaldurilt abi projektipakkumise koostamisel.

Eraklientidele pakub Puumarket võimalust taotleda kaupasid ka järelmaksuga. Vaata rohkem infot teenuste kategooriast.

Puumarketi kliendihaldurid läbivad iga-aastaselt erinevaid toote- ja materjalikoolitusi, tunnevad ehitusturgu ja omavad pikaajalist töökogemust ehitusmaterjalide müügis. Samuti on Puumarketil pikaajalised koostöökogemused tarnijatega, mis omakorda võimaldab teha konkurentsivõimelisi pakkumisi.

Valige lähim Puumarketi müügiesindus ja leidke omale kliendihaldur Tallinnast Männiku või Mustamäe müügiosakonnast, Tartust, Pärnust või Rakverest.

Leiame parima koostöövõimaluse ja viime Teie projektid koos ellu!

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal